Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elítélitek a pécsi lövöldöző...

Elítélitek a pécsi lövöldöző egyetemistát?

Figyelt kérdés
Sokat bántották a társai és érzékeny volt. Egy idő után az ember már minden reményét elveszíti, ha ennyi bántást kap. Elítélitek a tettéért?
2009. nov. 30. 19:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%

Gyilkosságra nincs mentség. Pécsi vagyok.

Akik megölt régen a 'haverja-barátja' volt.

Milyen ember az ilyen?

2009. nov. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
92%
Talán okkal bántották. Nem tudom, talán ha osztálytársuk lettem volna tudnám hogy kinek van "igaza", de mindenesetre akkor sem az a megoldás ha bántanak hogy lelövöm őket!
2009. nov. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
81%
Egyrészről elitélem,mert gyilkos.Másrészről viszont teljesen megértem, az állandó cs*szegetés még egy erős ember idegrendszerét is tönkre teszi, hát még az érzékenyekét.Szerintem nem véletlen, hogy pont azt a 2 vagy 3 embert lőtte le.Ha én elkezdenék lövöldözni, biztos nem azokkal kezdeném, akik semmi rosszat nem tettek velem.Ettől függetlenül elitélem, mert Embert ölt.
2009. nov. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
77%

Aha.. persze. Most meg azzal mentegetőzik, hogy beszámíthatatlan az elmeállapota és hirtelen felindulásból csinálta.


Tények:

-sportlövőként a fegyveredet CSAK a lakásod és a lőtér közötti úton tarthatod magadnál, külön a lőszert és a fegyvert. Közvetlen úton vagy köteles menni.


-a médiában (és néhány olyan ismerősömtől is ezt hallottam, akik bent voltak az adott teremben) azt mondták, hogy összeveszett azzal a két sráccal


-ha ezt a kettőt összeadod, rájössz, hogy kb 90% esélye van annak, hogy ELŐRE MEGTERVEZTE.



Igen, én elítélem. Mit elítélem, leköpném őt is és az ügyvédjét is. A jó mocskos rohadt k*rva anyját az ilyennek!


Ha minden reményét elveszti, forduljon szakemberhez. Ja, megvolt. Ilyen helyzetben jelentenie kell a hatóságoknak, engedélyét felfüggesztik, és fegyverét a lövészklubban elzárják.


Szóval igen. Elítélem. És több. Úgy vélem, nincs joga az életéhez. Aki ilyet tesz, azt meg kellene fosztani minden alapvető jogától.

2009. nov. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
81%

Maximálisan elítélem!! De ezzel rajtam kívűl még van párszázezer, pármillió ember! Hova jutunk azzal, ha valami nem tetszik, akkor megöljük a másikat?

Miért kérdeztél ilyet? Csak nem az ügyvédje/szülő, vagy egy olyasvalaki vagy, akit bántanak, és te is hasonlót tervezel? Mert ebből a kérdésből az derül ki, mintha teljesen helyeselnéd.. ÉLETFOGYTIGLANT NEKI!!!

2009. nov. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Én az első 2 válaszadóval értek egyet. Mármint úgy gondolom, hogy szörnyű, amiért embert ölt. De megértem, mert az állandó megaláztatás és szemétkedés tönkretesz embereket. Talán minden áldott nap szembe kellett néznie a provokálással, lelki terrorral. De kíváncsi voltam mások véleményére is.
2009. nov. 30. 19:39
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem tervezek ilyet és nem is vagyok senkije. Soha nem ölnék embert, csupán ez az eset elgondolkodtatott.
2009. nov. 30. 19:40
 8/29 A kérdező kommentje:
mármint nem azt értem meg, hogy embert ölt, hanem a kiborultságát.
2009. nov. 30. 19:42
 9/29 anonim ***** válasza:
30%

Ne vagyok én bíró, hogy elítéljem.


Ne ítéljetek, hogy ne ítéltessetek.

2009. nov. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
79%
Nem ismerem a körülményeket ,csak azokat amiket itt olvastam. Ha tényleg lelki terrorba tartották, bántoták, és AZOKAT lötte le aki ezt csinálta vele, akkor nem itélem el. De ha véletlen szerüen célzott akkor egy r*hadék.
2009. nov. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!