Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elítélitek a pécsi lövöldöző...

Elítélitek a pécsi lövöldöző egyetemistát?

Figyelt kérdés
Sokat bántották a társai és érzékeny volt. Egy idő után az ember már minden reményét elveszíti, ha ennyi bántást kap. Elítélitek a tettéért?
2009. nov. 30. 19:19
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
82%

A tettet, a gyilkosságot mindenképpen elítélem.

Az ember pedig lehet, hogy beteg. Ha így van, akkor orvosra van szüksége.

2009. dec. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
87%
Elítélem. Nincs mentség. Engem is sokat bántottak, b.gattak kis koromban, még sem lettem tömeggyilkos. Gyilkosságra semmi nem jogosít fel senkit. Én el is törölném a beszámíthatatlanság fogalmát. Rohadt könnyű elbújni mögé.
2009. dec. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
"Rohadt könnyű elbújni mögé." Viszont rohadt sz'r lehet a diliházban is, mármint ha egyáltalán oda viszik az ilyeneket, erről nem tudok sokat.
2009. dec. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

"Dilisnek" lenni már nagy szenvedés, nem csak diliházban lenni. Nem biztos, hogy könnyebb őrült szerepben lenni, mint gyilkosnak.

Hát, én egyiket sem választanám, az biztos. Inkább megbocsátok annak, aki cukkol.

2009. dec. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Mindenki őrült, de nem ennyire... Szerintem vagy direkt csinálta, ahogy a bulvár súgja, vagy vagy hagyta, hogy a nyilvánvalóan hülye gondolatok uralkodjanak el a fejében, és nem tett óvintézkedéseket a baj megelőzésére, nem csitította "magát" azzal, hogy a lökött cimborái se nagyon tudják, mit miért csinálnak. Kb ennyi a képlet :)
2009. dec. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
74%

Nem óvoda és nem általános iskola az egyetem. Nem érdekel senkit te mit csinálsz

Az EMBERÖLÉSRE nincs mentség. ÁRTATLANOKAT ÖLT beteg.



kár,hogy nincs egyetlen felvételiben sem pszichikai alkalmassági.

2009. dec. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
59%
elitélem
2009. dec. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
sok basztatás és reményvesztés után legjobb (?!) ok az öngyilkosság. mért, az életfogytiglan börtön és ami utána jön jobb?!
2009. dec. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
73%
Naná! Az egyik tanársegéd nő /közeli rokonom/ hivta a mentőket. Hatalmas pánik volt. Ide vezetnek a már régen túlhaladott, de nálunk még ma is használatos antidepresszánsok. Nem ez az első és nem is az utolsó eset. Ő csak egy uttörő volt szép hazánkban.
2009. dec. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!