Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elítélitek a pécsi lövöldöző...

Elítélitek a pécsi lövöldöző egyetemistát?

Figyelt kérdés
Sokat bántották a társai és érzékeny volt. Egy idő után az ember már minden reményét elveszíti, ha ennyi bántást kap. Elítélitek a tettéért?
2009. nov. 30. 19:19
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
29%
Jól tette!
2009. nov. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
95%

Ha tényleg igaz, hogy skizofrén, és még emellett nap mint nap gúnyolták az osztálytársai, akkor nem. Viszont azt a barmot, aki kiállította neki a fegyvertartási engedélyt, úgy hogy nem is nézett utána a múltjának, szívesen földig veretném...

De ha az első verziót csak azért találta ki az ügyvédje, hogy mentse a bőrét, és a valóságban csak egy veszekedés miatt ölt, akkor viszont én is elítélném...

2009. nov. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
76%
Emberölés miatt elítélem, de a sok orvos akikhez járt egyik sem ismerte fel hogy komolyabb a baj. Pedig ő kereste a megfelelő orvost azért ment annyihoz mert egyik sem kezelte megfelelően, gondolom én.
2009. nov. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
78%
Persze h elítélem, hisz embert ölt, és arra nincsen mentség, de pl nem lehet tudni h mi is volt valójában a baj a pécsi emberrel.Lehet h tényleg beszámíthatatlan,és akkor tényleg nem lehet telejsen elítélni, de az a minimum h bezárják egy elmegyógyintézetbe...Mindenesetre kiváncsi vaok h mik fognak mág kiderülni, bár sztem a tvből úgyse az igazat tudjuk meg...
2009. nov. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
75%

Azért nem kell nagyon sajnálni. Nem csak azokra a fiúkra lőtt, akikkel összeveszett, hanem az egyetemi oktatóra, és a takarítónőre is!

Igen is elítélem. Egy gyáva féreg.

2009. nov. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
87%

19:57 "Jól tette!"



Hát neked meg a jó büdös k*rva anyád, az!


Ha követnétek a híreket, tudni lehetne, hogy a két srác, akit lelőtt (akik közül egy meghalt, nyugodjék békében:( ), velük jóban volt, és összevesztek.


Pécsi vagyok. Vannak sportlövész ismerőseim. A helyzet "iróniája", hogy a srác lövészegylete pillanatnyilag zárva van hetek óta, a vezető betegsége miatt.



MIÉRT VOLT NÁLA FEGYVER?!


DIREKT ÖLNI MENT!



Mint írtam, az egyik ismerősöm bent volt a teremben. Amint hallottam az esetről, felhívtam. Amikor nem ő vette fel, azt hittem, összesz*rom magam az ijedtségtől. 3 perc múlva visszahívott, hogy jól van, és kb 7 percen keresztül beszélt. Alig tudtam mondani valamit, de nem is kellett. Végig beszélt, sírva, úgy, hogy alig értettem, amit mond.



Akármilyen baja is van a srácnak, ez nagy részben az ő felelőssége, és minden bizonnyal előre megtervezte, hogy mit fog csinálni.



Ott volt a 400 ágyas a szomszédban, átgrott oda, de a fegyver NEM volt nála. Ebből következik, hogy tudta, hogy ha nála lesz, a rendőrök lelőhetik egyből, és vsz meg is teszik.



Remélem, életfogytig börtönbe zárják. Ha nem, én a helyében a saját érdekemben elhagynám az országot, és vissza nem néznék többet.

2009. nov. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
19%
Jól tette!Ne bántsanak szaros k.csögök senkit
2009. nov. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
81%
Amíg nem tudom az IGAZSÁGOT nem áll módomban ítélkezni.. Nem volt helyes a tette, sőt szörnyűséget követett el, de nem ismerem nem tudom a hátteret így elítélni sem tudom.. Ha valóban beteg (skizofrén stb.) Arról nem ő tehet így nem érzek iránta olyan negatív érzelmeket mint pár kegyetlen gyilkosságot elkövető épp(?) elmeállapotú embereknél.. Ha valóban beteg én sajnálom őt mert ha tényleg orvosról, orvosra járt és mégsem tett érte egyik se semmit az nem az ő hibája. Nem ő tehet arról hogy így született.. És ha gúnyolták is az ilyen bajai miatt akkor nem csoda h még jobban összeomlott.. A cselekedet amit elkövetett szörnyű és megdöbbentő, de szerintem senkinek nem áll jogában ítélkezni amíg a valóságot nem ismeri teljesen..
2009. nov. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
94%

Háttér:


G. Ákos összeveszett az ismerőseivel. November 26.-án hajnalban belépett iwiw-re, törölte az összes képét, ismerősét, információt, és átírta a nevét G***** Ákosról G. Ákosról (mielőtt találgatnátok, a csillagok számából nem lehet kikövetkeztetni a nevét).


Utána bement az egyetemre, kiment óráról, és pisztollyal ment vissza, belelőtt 4 emberbe, ebből egy meghalt (Nyugodjék békében :( )


A lövészklub, ahová jár, ahová elvileg edzésre ment volna, tudomásom szerint már hetek óta zárva tart.



Ezek után senki ne akarja bemagyarázni, hogy "pillanatnyi elmezavar" okozta, vagy hirtelen felindulásból követte el. Megtervezte, megcsinálta, és most igyekszik bizonygatni az ellenkezőjét.



Ha jobban odafigyel, talán még sikerült volna neki megcsinálni a "tökéletes bűntényt"

2009. dec. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
62%
Én nem pillanatnyi elmezavarról beszélek, hanem régóta jelenlévő dologról amit már egyre kevésbé tudott kézben tartani.. És a veszekedés csak hab volt a tortán a végső kiboruláshoz szerintem..
2009. dec. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!