Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a homofóbokról?...

Mit gondoltok a homofóbokról? Esetleg elítélitek őket? Mert én igen.

Figyelt kérdés
kort és nemet írjátok meg
2009. máj. 10. 13:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%

Kit tekintesz homofóbnak?

(homo+fóbia szószerint félelem a homoszexuálisoktól)

2009. máj. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
14%

Én rühellem a homokosokat, ez van. Más a pókokat nem bírja, van aki a bezártságot.


23/f

2009. máj. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
25%
A homoszexualitás az egyik legtermészetellenesebb dolog. Ha elterjedne nagyobb mértékben talán kihalna az emberiség egy idő után. Ami a Természet ellen van azt pedig TILOS pártolni!!!! Ha valaki homokos akkor tartsa magában, ne terjessze magáról, ne erőltesse rá másra, és ne hozza nyílvánosságra.
2009. máj. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
21%
fenti vagyok: 33/L
2009. máj. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
13%
valószínű, azért ítéled el őket, mert homo vagy....én meg a homokat ítélem el, ennyi 19/L
2009. máj. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

"A homoszexualitás az egyik legtermészetellenesebb dolog. Ha elterjedne nagyobb mértékben talán kihalna az emberiség egy idő után. Ami a Természet ellen van azt pedig TILOS pártolni!!!! Ha valaki homokos akkor tartsa magában, ne terjessze magáról, ne erőltesse rá másra, és ne hozza nyílvánosságra."


Egyáltalán nem természetellenes (az állatvilágban is előfordul) ha neked az természetellenes hogy 2 ember szereti egymást, akkor gratulálok :S

Ne hozza nyilvánosságra? csak egy pillanatra gondoljál bele milyen titkolózva bujkálva élni.



Ja és 18 éves hetero lány vagyok :]

2009. máj. 10. 20:20
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

14:24: Nem egészen értem az összefüggést.

Ha a melegek terjesztik magukról, hogy melegek vagy ha nyilvánosságra hozzák ezt, akkor ettől fog kihalni az emberiség? Mert ha valaki vállalja, hogy meleg, akkor attól egyre több ember fogja magát melegnek gondolni? És így szép lassan kihal az emberiség? Vagy ha valaki lát egy melegfelvonulást, akkor gondol egyet, és ő is meleg lesz?

Csak nekem tűnik ez teljes logikátlan hülyeségnek???

2009. máj. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem, csak neked !!!
2009. máj. 11. 08:31
 9/17 anonim ***** válasza:
37%

1. Ha egyre több b*zi lenne, akkor globális felmelegedést okozva kihalna az emberiség.

2. Oké, előfordul állatvilágban, és akkor mivan?

3. Engem rohadtul nem érdekel az a b*zi aki csak otthon csinálja, és nem reklámozza magát.

4. Azt a b*zit ítélem el, aki reklámozza magát (legyen az öltözködésben, nyálas beszédben, stb.), és ezzel hányingert okoz.

5. B*zifelvonulás azt jelképezi, hogy "nézdcsak én búza vagyok" és a társai.


Magyarul lehet b*zi, csak ne reklámozza magát!!!

2009. máj. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
29%
Előző vagyok és 15/F
2009. máj. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!