Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szűcs Vanda - Egy ikerpár...

Szűcs Vanda - Egy ikerpár titkos naplója. Vélemény?

Figyelt kérdés
Csak nekem tűnik iszonyat nagy SzjG koppintásnak? (persze gagyibb változatban...) Kíváncsi vagyok a véleményekre! :)

2014. jan. 20. 20:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Ezt te írtad?

Vagy a SzJG után jött ki?

2014. jan. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Dehogy :D Szűcs Vanda írta, és igen, a Szent Johanna Gimi első része 2010-ben íródott, ez pedig azt hiszem 13'-ban. Most olvastam ki, és hát elég sok a koppintás... már eleve a cím, stb.. a kockák, a napi értékelés, az űrből is látható pattanás, Marci kócos fekete haja, és smaragdzöld szeme.. Szóval olyanoktól várom a véleményeket akik mindkét könyvet olvasták, mert tudják hogy miről beszélek :)
2014. jan. 20. 20:27
 3/26 anonim ***** válasza:

első vagyok..

olvastam pár SzJG-t ..:) csak ezt a vandát nem

2014. jan. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
69%
Én olvastam mind a kettőt, és egyszerűen imádom az szjg-t is és az ikres mesét is. Ettől függetlenül tényleg van benne egy kis koppintás. De ha tetszik így is akkor ez nem fog változtatni a véleményeden, ha meg nem akkor tök mindegy
2014. febr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nekem az ikres elég igénytelennek tűnik, főleg az SzJG-hez képest.. összecsapott munka. Személy szerinti véleményem, de persze ízlések és pofonok. Reméljük a következő része jobb lesz, mert ez hatalmas nagy trehány "könyv". Azt sem értem, hogy hogy adhatták ki. Mindegy.
2014. febr. 24. 16:22
 6/26 anonim ***** válasza:
88%

Koppintás, de durván.

Nem szól semmiről, Luca karaktere csak egy elmosódott körvonal, Zita és Marci kapcsolata a semmiből indul, úgy értem, előtte se nem beszélgetnek, se nem találkoznak egymással, se semmi. Már 1000-szer megbántam, hogy ezt a könyvet kértem karácsonyra. De jó tudni, hogy ilyen is van és hogy bármit ki lehet adatni, ha nagyon akarják. Van, akinek tetszik, de én nem tartozom ezek közé.

2014. febr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:

Nekem tetszett meg nem is, de persze ízlések és pofonok! :)

Észre vettétek, hogy Tifanny Happy birthday helyett happy birthsdayt írt?

2014. ápr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Beleolvastam a boltban, erősen hasonlít egy 20 évvel ezelőtti sorozatra. A címe Az édesvölgyi suli szerelmes ikrei. Vagy 60 része megjelent, havonta lehetett kapni az újságosnál. (Most antikváriumban van rá esély.)

Nagyon jó kis romantikus sorozat volt, Elizabeth komoly volt, jó tanuló és hosszú ideig ugyanazzal járt, Jessica meg fiúzós, és a divat érdekelte. 16 éves ikrek voltak, persze szőke haj, jó alak.

2014. máj. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
36%
Minek kell minden könyvet egyből leszólni, mert egy kicsikét hasonlít valamire? Attól, hogy van az egyikben egy helyes fiú, akkor a másikban már nem is lehet? És, hogy az egyik gimiben játszódik, akkor a másiknak már nem is szabad? Egyébként én olavastam mindkettőt, és mindkettő nagyon tetszett. Az annyira idegesítő, hogy egy elvakult SzJG fan sérteget és koppintásnak vesz egy másik kicsit hasonlító könyvet.
2014. júl. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Először is, ez egy fórum, ahol meg lehet kérdezni egyes dolgokról a többi tag véleményét. Én is ezt tettem, a saját megjegyzéseimmel fűszerezve. Nem vagyok elvakult SzJG fan, rosszul gondolod, az egyik kedvenc könyvem, és ezért szerintem jogosan felháborodtam amikor legalább a huszadik hasonlóságot véltem felfedezni. Igen, kíváncsi voltam mások hogyan gondolják, nem hinném, hogy bűn lenne. Neked meg a SzJG fanokkal van problémád, ahogy látom? Látod, mindenkinek meg vannak a gyenge pontjai! :)
2014. júl. 23. 09:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!