Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szűcs Vanda - Egy ikerpár...

Szűcs Vanda - Egy ikerpár titkos naplója. Vélemény?

Figyelt kérdés
Csak nekem tűnik iszonyat nagy SzjG koppintásnak? (persze gagyibb változatban...) Kíváncsi vagyok a véleményekre! :)

2014. jan. 20. 20:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
73%
Egyet értek a kérdezővel. És ha már ikres-gimis-szerelmes könyv kell, akkor ezerszer inkább Maros Edit Hűvösvölgyi suli-ja, mint az Egy ikerpár titkos naplója. Az SzJG meg egy jó könyvsorozat. Pont.
2014. júl. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
A hűvösvölgyi sulit is szeretem, nagyon jó, bár sok benne a klisé, de elképesztően élvezhető lesz egy idő után. Abban is van itt-ott egy-egy hasonló dolog, de az első rész után már egyáltalán nem olyan.
2014. júl. 25. 15:02
 13/26 Bettina33 válasza:
33%
Én nem olvastam az SzJG-t, de az ikerpár titkosnaplóját igen. Szerintem a könyv iszonyat jó. És ahogy azt Vanda egy interjúban is mondta: Amikor megírta a könyvet még nem olvasott SZJG-t. Csak miután megírta azután olvasta el az szjg-t és ő is látta, hogy van némi hasonlóság! :P
2014. júl. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Láttam az interjút. Némi hasonlóság? Ugyan :)
2014. aug. 3. 13:28
 15/26 anonim válasza:
Én még csak a SzJG-t olvastam,és kb.egy hete hallok Vandáról meg a könyvéről. Láttam interjút. Nem tudom,én elhiszem hogy nem koppintott :)
2014. aug. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Noniii:* válasza:
A lenyeget elmondta kb.mindenki a maga modjan en meg csak annyit tennek hozza h nekem borzasztoan hianyoznak a parbeszedek. Tehat nekem ez h leirja h elment mi tortent majd hazajon...nem tom nekem nem nagyon szolt ugy semmirol. Ennek ellenere tetszett es varom a kovi reszet de az SZJG az best
2014. nov. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
Szerintem nem SzjG koppantás. Nekem ez a könyv az egyik kedvencem.
2014. nov. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
41%
Szerintem is copy right az egész de nem tetisz ett mert a neveken,ikreken nics benne semmi különbség és 16vagy nem tom mennyi évesen ne írjon könyvet.
2014. nov. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
72%

Ez egy interjú Vandával:

– Elolvastam pár netes véleményt, és többen is azt mondták, hogy Leiner Laura Szent Johanna gimis sorozatának hatása eléggé érezhető…


– Csak azután olvastam a Szent Johanna gimit, miután végeztem a könyvem megírásával. Vannak hasonlóságok, de szerintem ez elkerülhetetlen, mert ugyanarról a korosztályról szól. A hasonló korú gyerekeket hasonló problémák foglalkoztatják.

2014. dec. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
100%

De szerintem nagyon nagy koppintás!

A pontozás, Luca lénye teljesen hasonlít Reniéhez(nem a sportos), Marci ("most keltem fel" stílusú haja, ugyanaz mint amit Laura is írt Cortezről), és még lehetne sorolni, de egyébként nekem nagyon tetszik, ha ezeket a dolgokat nem nézem mind bele...

2014. dec. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!