Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan reagáltok az irigy...

Hogyan reagáltok az irigy emberek leértékelő viselkedésére?

Figyelt kérdés

Mondok pár példát:


- édes barátnővel mész utcán, fiatal srácok mondják: "Ennek a b*lféknek hogy van ilyen barátnője"

- mész a kocsival, állnak az út mellett, bámulnak, mondja az egyik: biztos céges kocsi, nem az övé


Sok ilyen alak van, aki csak rosszat tud mondani a másikról.



2014. febr. 4. 11:46
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Én értem a példádat, de azért nem akkora a kontraszt szerintem. Nincs model barátnőm, csak aranyos és vékony, nincs Audim csak átlagos külföldi kocsi 2003-as kiadás. Az igaz, hogy jó szakmám van, sokat is dolgoztam érte, hogy felkerüljek idáig, de azonkivül fene érti, mert én aztán nem vágok fel semmivel.
2014. febr. 4. 13:57
 12/12 anonim ***** válasza:
Az ilyen proliknak már az is felvágás, ha létezel és csak az elégtétel, ha szégyelled magad amiatt, amit elértél.
2014. febr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!