Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen hatással van a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hatással van a lányok szokásaira/viselkedésére az egyetem?

Figyelt kérdés
Tényleg beribisedik a legtöbb lány? Mi a tapasztalatod. A barátnőm egyetemre akar menni. Kollégiumba is.
2013. szept. 22. 11:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
fullra. itt jonnek ra mekkora hatalom a testuk es onnantol ebol elnek. plane azok durvak akik elhiszik h okosak pl orovs meg jogoasz. persze a tobbi csaj is megtanul bani a tesetvel. de amugy csak jocsavokkal kavarnak szoval ha nem nezel ki jol akkor buktad. kiveve ha gazdag vagy es ezt ki is mutatod stb akkor is jonnek majd szpen.
2013. szept. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem én megyek egyetemre :D Azért köszönöm!
2013. szept. 22. 11:06
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Ez az 51-es körzet űrlényeinek fogmosási szokásaitól függ, illetve a Szegedi vadaspark állatainak aktuális napi folyadékbevitelétől. Nézz utána az adatoknak és ennek tükrében kiszámíthatod a választ.
2013. szept. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze az egyetemen aztán jobb dolgunk sincs, hallod, mint ribiskedni. Mert olyan baromira ráér aki egyetemre jár, hogy jó dolgában már nem tud mit kitalálni. Annyira laza hely az az egyetem, vizsgák is gruppen partyk keretében folynak. -.- Szerintem nézz kevesebb amerikai filmet! Helyette mondjuk menj te is egyetemre és meg fogod látni, hogy a valóságban milyen.
2013. szept. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
igen fogja latni h mekkora qrva az osszes odajaro nosteny. atomdurvan nagyok. valami jogasz balban voltam regen es mondtam valamejiknek h jah en nem jartam egyetemre es nem is akarok de mar most havi het jegyu keresetem van szal semmi ertelme nem is lene erre adta a szamat meg alig tudtam elvakarni. ennyit erol.
2013. szept. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Túl sok filmet nézel. Senki nem ribisedik be az egyetemtől. Vagy eleve ribi vagy nem. Egyetem mellett amúgy sem ér rá ilyesmire senki, aki tanulni megy oda. Inkább neked sem ártana vele menni, akkor elfoglalnád magad a tanulással, vagy menj el dolgozni, és akkor nem fogsz ilyen baromságokon agyalni. Látom, nagyon ráérsz.
2013. szept. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az egyetemet másnéven rib.ancképzőnek szokás hívni. Ebből vond le a következtetést...
2013. szept. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A barátomra is alig van időm egyetem mellett, nemhogy másokra. Persze ha büfészakra megy, ott lehet, hogy több ideje lesz, nemtudom, de ha nem k*rvás, akkor az egyetemen sem lesz az, ha meg r*banc, akkor nyilván ott is az lesz. Ennyi. :)
2013. szept. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Az egyetemet másnéven rib.ancképzőnek szokás hívni. Ebből vond le a következtetést..."

Nem csak bölcsészkar létezik a világon.

2013. szept. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
jogi az bufe meg orovosi ?? lehet nemtom de ott is ijen az oszes ah mindehol mashol is.
2013. szept. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!