Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Anyukák. Titeket nem idegesite...

Anyukák. Titeket nem idegesitenek a DM biztonsági őrök?

Figyelt kérdés
Amikor bemegyek a DM-be akkor a biztonsági őr, folyamatosan a nyakamban liheg. Eléggé feledékeny vagyok igy mindig össze-vissza rohangálok mert mindig eszembe jut valami és mindenhova képes utánam jönni. Pelenkavásárlás közben is ott van mellettem. Mit hisz, hogy zsebre vágok egy csomag pelust vagy mi? Mindegy melyik dm-be megyek, mindenhol ez van. Titeket nem idegesit?
2011. aug. 27. 22:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Gyűjts össze nagyon hülye kérdéseket,aztán folyamatosan kérdezd,ha a nyomodba ér.Kérd ki a tanácsát,pl A felesége ezt a fajta tampont használja-e? vagy Ez a tipusú gumióvszer nála még sosem szakadt el?
2011. aug. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
:D:D
2011. aug. 27. 23:00
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Azt hittem, csak én vagyok paranoiás, de úgy látszik ezek tényleg ilyenek... Hátha zsebre vágok egy óriás csomag pelenkát, nagyon gáz.
2011. aug. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%

nem idegesít, ez a dolga, munkája, ezért kapja a pénzt.

Én nem lopok, miért idegesítene? Egyszerűen hidegen hagy.

2011. aug. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%

Anyukámnak van olyan hülye szokása, hogy jó sokáig bent tud lenni egy boltban, nézelődik, és odavisszamegy a sorok között. Itt a kerületben már az összes bizt.őr ráállt. Aztán anyám elkezdte őket elküldeni a ....ba, hogy mit képzel, meg soha többet nem megy be az adott boltba, meg hát anyunak van egy stílusa, amivel lealázza az ilyan embereket:-)

Azóta az összes előre köszön neki és mikor bemegy a boltokba, a biztőrök elosonnak a bolt másik végébe:-)


Én múltkor jártam úgy, hogy bementem egy cipőboltba, terhesség után, nagy bumszli lábakkal, és muszáj volt vennem egy szandit, mert amúgy mezítláb járhattam volna. PErsze fel-alá járkáltam, ideges voltam, mert az ezredik boltba mentem be. Észrevettem, hogx a biztőr állandóan a mellettem lévő cipőket nézegeti, nem kicsit feltűnően.

Na, akkor kicsesztem vele és az összes két méter magasan lévő szandit levetettem vele. MOndom neki, ha már követ, tegye hasznossá magát:-)

A sors iróniája, hogy ott találtam meg a lábamra teljesen jó és kényelmes szandált:-)

2011. aug. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
Szegények, ez a munkájuk. Csak az a baj, nem tanította meg nekik senki, hogy lehetne ezt másként is csinálni. Engem is kísérgetett nem egy. Általában ritkán esek be egy ilyen üzletbe. Ha viszont bent vagyok, felteszem a szemüvegemet és alaposan elolvasok mindent, ami egy kicsit is felkeltette a figyelmemet. Na, ilyen esetekben, ha az őr közelebb jön hozzám, mint az én általam gondolt privát zónám, akkor szoktam a kiskocsit a kezébe nyomni, hogy tologassa csak utánam, és ne maradjon nagyon le, mert időnként tennék is valamit a kocsiba.
2011. aug. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Éppen a napokban említettem a férjemnek a hasonló kiakadásomat. Erre azt mondta, mintha úgy tudná, azt tanítják a bizt.őröknek, hogy a babakocsis nagy pakkos anyukák nagyobb kockázatot jelentenek lopás szempontjából. Lehet, de tényleg baromi idegesítő.
2011. aug. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%

Nem, mert ez a munkája. Ha nem jól végzi, kirúgják!

Amúgy nálunk rendes őr van, nem igazán mászkál az emberek után, de attól még figyel. Mi szeretünk ott vásárolni./Kispesti dm-ről van szó/

Itt a rossmanban másznak az ember képébe, de különösebben nem zavar.

2011. aug. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
66%
Érdekes én nem egy DM-be jártam már, de engem sose követnek a bizti őrök. :) Nekem úgy kell keresni őket, ha kérdésem van! :)
2011. aug. 28. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
44%
Nem. Az a dolga. Miért idegesítene? Nincs semmi takargatni valóm.
2011. aug. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!