Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lecsúsztam figyelmetlenség...

Lecsúsztam figyelmetlenség miatt a munkaügyi jelentkezésről most mi lesz 1 nap miatt problémázni fognak?

Figyelt kérdés
figyelmetlenségből most vettem észre hogy nem 14.én hanem ma 10.én kellett vna jelentkeznem munkaügyinél ha holnap megyek 1 nap csúszással szólni fognak érte?:(
2014. febr. 10. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
semmi következménye nem lesz. De miért nem elektronikus úton e-mailba jelentkezel? Megvan a nagy előnye, hogy nem vacakolsz el egy fél napot a sorban állással.
2014. febr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
megmondom erről a lehetőségről még nem is hallottam hogy létezik...dehát úgy hogy kerül pecsét a kiskönyvbe?:)
2014. febr. 10. 15:51
 3/4 A kérdező kommentje:
most olvasgatok utána hogy ez már 1 éve működik tényleg hasznos lehet de szerintem én inkább személyesen fogom felkeresni ezentúl is őket, jobb ott helyben választ kapni ha van bármi kérdés pl.
2014. febr. 10. 15:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Én így tartom a kapcsolatot a munkaüggyel. három havonta kell küldeni egy e-mailt, hogy nem találtam munkát, és ha valami kérdés van azt is megválaszolják. Ha valami lehetőség van felhívnak telefonon. Szerintem sokkal kényelmesebb a kiskönyvem meg már meg sincs szerintem.
2014. febr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!