Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Dobnátok ezért a barátnőtöket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobnátok ezért a barátnőtöket?

Figyelt kérdés

Dobnátok a barátnőtöket, aki a hét elején még izgatottan készül az egy éves évfordulótokra, megbeszélitek a részleteket, hogy azt a napot együtt töltitek, majd egyszerűen megfeledkezne róla?


Hogyan reagálnátok arra, hogy csütörtök este bevállal egy munkát péntek-szombatra, holott azért, hogy megünnepeljétek együtt az évfordulót, ti elcseréltétek az ex-nejetekkel a hétvégét, lemondva arról, hogy a gyerekekkel legyél karácsonykor?


Szakítanátok vele?



#szakítás #évforduló. figyelmetlenség
2013. dec. 7. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
*Mármint mikuláskor nem? Ezért még nem dobnám, ez túl jelentéktelen ügy és munkáért vállalta be nem azért, hogy mással bulizzon vagy hasonló. Beszéld meg vele a dolgot.
2013. dec. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dwight Schrute ***** válasza:
lemondtál a gyerekekről 1 nő miatt? Megérdemled. pff
2013. dec. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem

betudnám annak ,hogy öregszik ő is

2013. dec. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire fontos neki ez a munka. Más a helyzet, ha ez 1 munka a sok közül, vagy az EGYETLEN lehetősége.
2013. dec. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Még fiatal vagyok a gyerekekhez, jó azért nem 20 év alatti, de lényegtelen most.

Az biztos hogy nagyon megsértődnék. De a barátnőm szerencsére nem ilyen.

Nekünk múlt hónapban volt az 1 éves fordulónk. Mivel hét közepére esett és nekem akkor voltak túlóráim helyettesítés miatt így megbeszéltük hogy azt a napot csak egy laza estével töltjük el kettesben egy kis együtt léttel, majd hétvégén szintén kettesben bulizunk egy jót, valahol valami szép helyen:)

Persze megbeszéltük hogy szabit veszek ki mert 6+2-be dolgozom valamikor meg 12 órába így a hétvégémet szabaddá tettem, és megbeszéltük hogy szombaton én szervezem meg a programot meglepetésként, a vasárnapot meg neki hagyom, nem beszéltünk részleteket, saját magunkra bíztuk a kreativitást.

2013. dec. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat. Én vagyok a lány. :S


Tényleg nagyon vártam az évfordulót, de mivel fősulis vagyok és nagyon kell a pénz, elvállaltam a munkát. Nem gondoltam, hogy ennyire elhúzódik. Tolmácsolási feladat, szóval elég strapás, észnél kell lenni. Főleg, hogy hirtelen kellett beugranom, nem ismertem az ügyfeleket, illetve kemény szakmai nyelv volt.


Teljesen lezsibbadt az agyam. Amikor este hazaértem, hívtam a párom, hogy ne haragudjon, most tudok indulni, ha még jó. Erre közölte velem, hogy mivel egész nap várt rám, estére belefáradt, megette amit főzött és már félig alszik. :( "Azt hittem, hogy fontos neked ez az évforduló. De úgy látszik tévedtem. Csak azt sajnálom, hogy ezért a napért a karácsonyi hétvégét adtam oda az ex-nejemnek." - ezt mondta, majd azzal tette le, hogy holnap megbeszéljük, ő most fáradt, kemény hete volt, biztos nekem is. Majd holnap megbeszéljük hogyan tovább... :(

2013. dec. 7. 23:13
 7/9 anonim ***** válasza:

A bizonyosodj meg róla, hogy a következőnek tudatában van:

"mivel fősulis vagyok és nagyon kell a pénz, elvállaltam a munkát. Nem gondoltam, hogy ennyire elhúzódik. Tolmácsolási feladat, szóval elég strapás, észnél kell lenni. Főleg, hogy hirtelen kellett beugranom, nem ismertem az ügyfeleket, illetve kemény szakmai nyelv volt.


Teljesen lezsibbadt az agyam."


Ezt te írtad, remélem ezeket ő is tudja.

Hogy mire szánja el magát, azt nem tudom...

2013. dec. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Mondtam neki, remélem megérti és el is fogadja. Annyira fásult, szemrehányó volt a hangja.


Nem tudom mivel engeszteljem ki.

2013. dec. 7. 23:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Dehogy.
2013. dec. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!