Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki az aki előreláthatólag...

Ki az aki előreláthatólag idén egyedül szilveszterezik?

Figyelt kérdés
Rajtam kívűl...18-25 körüliek válaszát várom. Hátha kitalálunk vmit együtt :) sajnos az összes barátnőm barátom a barátjával és barátnőjével szilveszterezik kettesben :( és nem akarom zavarni őket.
2009. dec. 8. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a szüleimmel fogok 21/f
2009. dec. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Idén valószinű én is otthon leszek 22/f
2009. dec. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem ez lenne az első eset.
2009. dec. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én még a szüleimmel sem tudok :( apukám dolgozik, anyu meg a bnőivel elmegy vhova.
2009. dec. 8. 19:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Bp?
2009. dec. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
aham
2009. dec. 8. 20:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem szeretek szilveszterkor eljárni így idén BIZTOSAN itthon leszek... 20/lány.

Megszoktam, hogy itthon lazulok nézem a műsort a tv-ben, már ha van valami. Illetve amikor megy a tüzijáték kimegyek és megnézem, amennyit látok innen tőlünk belőle. Meg iszok pezsgőt (közben msnezek és ilyenkor hülyét csinálok magamból :D) vagy tv és ha főzünk virslit akkor azt eszünk a szüleimmel.

Mivel nincs tartós kapcsolatom így inkább maradok itthon a családdal. Ha bulizni akarok azt lehet bármikor, most szilveszterkor semmi extra nincs. Meg mondjuk ahol én élek itt nincs túl sok barátom így nincs is kivel menni, ahová ők mennek arra én nem vagyok kíváncsi.

Arra nincs szükségem, hogy ilyen ócska discokba menjek és ott szenvedjek a tömegben a sok plázakirálynővel meg azokkal a nyálas pasikkal. Ráadásul a zene is minősíthetetlen.

Ha lenne valami jó hely, vagy valami igazán klassz buli akkor elmennék, de akkor is csak jóbaráttal vagy a kedvesemmel, egyedül már nem megyek, nem töröm magam azért a szilveszteri tömegben, hogy felszedjek valakit :D én meg simán elvagyok itthon. Régebben mindig menni akartam, de akkor még kicsi voltam :DD de már abszolút nem zavar, persze később szivesen ünnepelnék valakivel, valahol. De idén abszolút nincs hangulatom, ez volt életem legrosszabb éve anyagilag csődbe mentünk. A karácsony és a szilveszter se lesz most semmi extra, örülök, hogy melegen vagyok kb és hogy nyugalom lesz.

Ja és még annyi dolgom meg ügyem van szilveszterig, hogy örülök ha sikerül elintéznem őket az év végére és az év utolsó estéjén kényelmesen leülhetek.

Szóval az őrült vad partizás máskorra marad :D De nektek jó szórakozást, ha mentek valahová. ;) na meg B.U.É.K.

2009. dec. 9. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Idén valószinű én is egyedül szilveszterezek.:( 21/f
2009. dec. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!