Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem a helyzetet,...

Hogyan kezeljem a helyzetet, ha a tettemmel eléggé megszégyenítettem a családomat (többi lent)?

Figyelt kérdés
Panelba lakok, tegnap le kellett vinnem a szemetet. De a kukák tele voltak, úgyhogy mellé raktam le. És ma egy levél várt minket itthon..olyanok álltak benne, hogy "legalább akkor dobja a kukába a szemetet ha megvan a havi vérzése" , " a vértől teli tampon meg a véres betétjei és széltől széthordott csekkjei itt hevernek"... nem gondoltam hogy ez lesz, de egy zsák szemetet nem tudtam hova tenni ha tele volt a kuka, azt hogy hogy került a szemét ilyen helyzetbe, nemtudom. elég megszégyenítő. most mi a teendő, mit csináljak? emiatt nem mehetek ma sehova se..de lehet csak nem ma.. 15/L

2014. febr. 27. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
He he
2014. febr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat várok!:)
2014. febr. 27. 16:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Aki írta az egy paraszt, ha zacskóban normálisan le volt zárva a szemetetek.
2014. febr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dickharta ***** válasza:

szégyelld el magad! :) csúnya kutya! :)

viszont,ha már kutya.. egyértelmű,hogy valami állat kaphatta szét a szag miatt!

2014. febr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Plakátold ki a házban a felhívást, hogy mindenki legyen szíves ráírni a kukába dobott szemeteszsákjaira, hogy éppen megjött-e valakinek a családjában a havivérése, mert akkor a tiedet nem az övéjével fogod kicserélni, ha már nincs több hely a kukában.
2014. febr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt már sehogy. Később viszont vidd vissza, ha nem tudod belegyömöszölni. Ha csak úgy otthagyod, széttúrják. Van úgy, hogy megtelik a kuka. De egyszer csak kiürítik, akkor tiéd a pálya.

A családodtól meg kérj elnézést, nem tudtad jól kezelni a számodra új helyzetet. Van ilyen, nyilván velük is előfordult. És mielőbb zárjátok le a témát.

2014. febr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell csinálnod. Aki a levelet írta, az már kidühöngte magát, a lakók nagy része meg szerintem vagy nem is tudja vagy csak simán nem érdekli. Amúgy is minden csoda csak három napig tart, ahogy mondják, úgyhogy ne csinálj belőle nagy ügyet.
2014. febr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a csekket meg inkabb fizessetek be, ne pedig kidobjatok! ez alapjan eleg falsnak tunik a kerdes..
2014. nov. 13. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!