Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van ilyen ember (nő) még a...

Van ilyen ember (nő) még a földön (Magyarországon) mint én aki így fogja fel az életet? 26F

Figyelt kérdés

Zárójelben írtam hogy nő és hogy Magyarország ezt azért írtam mert lehetőleg sokkal jobb lenne ha lenne olyan aaaki úgy fogja fel az életet mint én de kétlem hogy van ilyen... aki úgy fogja fel az életet hogy nem az a boldogság hogy minden hónapban vagy minden héten mással vagyok és mással szexelek... én úgy fogom fel az életet hogy egy ember maximálisan 2 emberrel feküdjön le... nagyon nagyon nagyon maximum a 3... azért nem 1 ez a szám amit mondtam mert akit nagy ő-nek hittem nincs mellettem már, nem akarom csúnya szavakkal illetni, pedig megérdemelné... na nem ez a lényeg...

nem vagyok se beképzelt se nagyképű... de megtehetném ha nagyon akarnám hogy minden héten más lányt vagy maximum minden második héten más lányt vigyek ágyba... de NEM.

Nem mert nem tesz engem boldoggá hogy mindig mással... 26 éves vagyok eddig egy lánnyal feküdtem le... sokkal több lehetne ez a szám de kösz nem... én boldog akarok lenni egy nem csak élvezni a lányokat mindig... az nem boldogság csak testi élvezet... 8 barátnőm volt kb 15-16 éves korom óta... abból egyel feküdtem le, mindig is a nagy ő-t keretem , egyszer azt hittem meg van ezért le feküdtünk együtt voltunk pár évet aztán pofára estem... most az érdekel engem hogy van-e Magyarországon olyan nő aki hasonlóan gondolkozik mint én... de tényleg... van ? vagy esélytelen és már egyedül fogok megöregedni is ?



2014. ápr. 4. 20:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%

Én úgy gondolom, tök mindegy előtted hány pasival feküdt össze a lány. A lényeg az, hogy amikor együtt vagytok/kialakul a kapcsolat közöttetek/ csak egymáséi legyetek. Ott ne történjen megcsalás. Egy hosszútávú kapcsolathoz több kell mint szex és mindkét félnek sokat kell letennie annak érdekében, hogy az együttélés boldogságban, harmóniában teljék .

Inkább gondolkodj el azon, hogy mi lehetett a "pofára esésed kiváltó oka". Te hol hibáztál, hogy véget ért? Nem mindig a másikat kell okolni a történtekért. Elképzelhető, hogy benned is vannak olyan hibák, akadályozó tényezők amik miatt nem sikerül hosszútávú kapcsolatot kiépíteni.

2014. ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
természetesen én is hibás voltam hogy szétmentünk az évek után, e ami lett belőle mióta nem vagyunk együtt arról nem tehetek kicsit sem, és ö mindig is ez volt titkon, na de ez tényleg nem lényeg nem az exemről akarok beszélni...:)
2014. ápr. 4. 20:38
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha magabiztos,nyitott és optimista maradsz, ön sajnálkozni sem fogsz, akkor biztos vagyok benne, hogy megfogod találni szíved hölgyét.:-)
2014. ápr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
csak annyit mondom hogy jó pár éve nem találom már sajna... nem keresem mert az nem is keresem mert annak jönni kell de nincs már normális lány szerintem vagy nem tudom vagy csak az én környezetembe nincs vagy ebbe a megyében vagy ebben az országban nem tudom... :S
2014. ápr. 4. 20:52
 5/22 anonim ***** válasza:
A remény hal meg utoljára! :-)
2014. ápr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

de csak mert ő a gyilkos...


komolyra fordítva a szót, nem jó reménykedni, reménykedem már pár éve és mégis semmi... nem halálom előtt pár nappal akarom megtalálni azt a valakit...:(

2014. ápr. 4. 21:04
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Jaj! Ugyan már! Még csak 26 éves vagy! Előtted az élet! :D

Nézd! A siker érdekében minden alkalmat meg kell ragadni ahhoz hogy megfelelő társat találj! A sült galamb nem hullik a szádba! Vannak társkereső oldalak.... vagy munkahelyen...Ismerkedj! Találkozz! Beszélgess! És légy vidám! A fiamnak mindig azt mondom: Gyerek! Ha normális nőt akarsz találni akkor templomba vagy könyvtárba keresed! :D

2014. ápr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

társkereső oldalakat próbáltam már mikor nagyon elvoltam keseredve, de nem váltak be kicsit sem...

templomba vagy könyvtárba nem járok :)

melóhely meg hasonlók hát necces még.

2014. ápr. 4. 21:25
 9/22 anonim ***** válasza:

én olyan vagyok, hogy én simán leéltem volna az egész életem az első barátommal, nem volt szükségem semmire amiket később kaptam az élettől - sem tanulásra (mármint a párkapcsolatokról) sem pofonokra, sem más férfiakra, illetve a mai napig nem értem, hogy miért kell fejlődni ha erről van szó.

miért nem lehet szűzen, naivan férjhez menni és úgy maradni.

miért kell játszani magunkat, miért kell leplezni az érzelmeinket, miért kell cseleskedni, meg taktikázni, vagy befolyásolni a másikat, miért hazudik egyik a másiknak, miért csalják egymást az emberek, miért szegik meg az ígéretüket, miért hagyják el családjaikat.


lehet neked is épp ez a tanulólecke, hogy ne akarj nagy őt. csak egy társat, aki oly szabad, hogy bármikor el tudd engedni, ha menni akar.

2014. ápr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
vááóó ez nagyon tetszik amit most írtál...komolyan...
2014. ápr. 4. 21:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!