Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van ilyen ember (nő) még a...

Van ilyen ember (nő) még a földön (Magyarországon) mint én aki így fogja fel az életet? 26F

Figyelt kérdés

Zárójelben írtam hogy nő és hogy Magyarország ezt azért írtam mert lehetőleg sokkal jobb lenne ha lenne olyan aaaki úgy fogja fel az életet mint én de kétlem hogy van ilyen... aki úgy fogja fel az életet hogy nem az a boldogság hogy minden hónapban vagy minden héten mással vagyok és mással szexelek... én úgy fogom fel az életet hogy egy ember maximálisan 2 emberrel feküdjön le... nagyon nagyon nagyon maximum a 3... azért nem 1 ez a szám amit mondtam mert akit nagy ő-nek hittem nincs mellettem már, nem akarom csúnya szavakkal illetni, pedig megérdemelné... na nem ez a lényeg...

nem vagyok se beképzelt se nagyképű... de megtehetném ha nagyon akarnám hogy minden héten más lányt vagy maximum minden második héten más lányt vigyek ágyba... de NEM.

Nem mert nem tesz engem boldoggá hogy mindig mással... 26 éves vagyok eddig egy lánnyal feküdtem le... sokkal több lehetne ez a szám de kösz nem... én boldog akarok lenni egy nem csak élvezni a lányokat mindig... az nem boldogság csak testi élvezet... 8 barátnőm volt kb 15-16 éves korom óta... abból egyel feküdtem le, mindig is a nagy ő-t keretem , egyszer azt hittem meg van ezért le feküdtünk együtt voltunk pár évet aztán pofára estem... most az érdekel engem hogy van-e Magyarországon olyan nő aki hasonlóan gondolkozik mint én... de tényleg... van ? vagy esélytelen és már egyedül fogok megöregedni is ?



2014. ápr. 4. 20:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

köszcsi :)

már ezért megérte ennyit kínlódni a szerelmi ügyeimmel :)

2014. ápr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
78%

Mindig amikor valaki arról panaszkodik, hogy adott embertípus milyen ritka, illetve milyen nehéz elkapni egy ilyen személyt és ráadásul az érzelmek is legyenek kölcsönösek, akkor a kérdés legtöbbször nem az, hogy létezik-e X vagy Y típusú személy, mert nyilván létezik. 7 billió ember él a Földön , tehát soha nem vagy egyedül semmivel sem.

Az igazi kérdés lényegében tehát nem az, hogy van-e még valaki rajtad kívül, aki olyan, mint te, hanem hogy milyen módszer által szerezhetsz meg minél egyszerűbben és minél gyorsabban egy ilyen személyt. S a válasz egyértelműen az, hogy minél ritkább valami, annál nehezebb azt megtalálni, tehát nincs egy gyors és könnyű út ahhoz, hogy olyasmit szerezz meg, ami ritka és ráadásul még értékes is. Ha magasra rakjuk a mércénket ( jelen esetben nem külsőleg, hanem belsőleg ) , akkor sokkal több időbe kerül míg találunk valakit, aki azt megugorja. És néha esetleg rájövünk arra, hogy túl magasan van a mércénk, talán feleslegesen.


Ismerek olyan párt, ahol a férfi megiszik időnként 1-2 sört vagy egy pohár konyakot, a feleségének a családjában pedig voltak alkoholisták, ezért mindig bepánikol és elkezdi szapulni a férjét, amiért megengedi magának azt a kis mennyiségű alkoholt is, amely ráadásul még így is kevesebb, mint amennyit az átlagos ember elfogyaszt. Maga az az 1-2 sör nem okozna semmilyen problémát, de az, hogy a másik fél folyamatosan felnagyítja a „ gondot ” és bolhából elefántot csinál, sokkal inkább tönkreteszi a köztük levő viszonyt, mint amennyire az alkohol tenné.

Tehát kell legyen az emberben egy arányérzet, mert különben irreális elvárások és ebből adódó problémák keletkeznek.


Azt veszem észre sokszor, hogy azok az emberek ragaszkodnak a szélsőséges/túlzó elképzeléseikhez, akikben van egy örökösen lappangó félelem, hogy nehogy kicsússzon a kezükből az irányítás, akik félnek, hogy elengedjék magukat, hogy legyenek rugalmasak, hogy alkalmazkodjanak az élethez, ahelyett, hogy rögeszmésen belekényszerítsenek mindenkit abba a fekete-fehér, mindent vagy semmit életfelfogásba, amelyet ők képviselnek. El kellene tudni fogadni azt mindenkinek, hogy objektív igazságok nincsenek arra nézve, hogy valaki hogyan kellene vagy hogyan nem kellene élje az életét. A moralitás és az elvrendszer egy illúzió, amelyet az emberek hoznak létre, de ettől még nem minden személy rossz, aki adott elvekkel szemben él, illetve nem is minden személy jó, aki adott elvek szerint él. Egy embernek az értéke sokkal komplexebb és sokkal több tényezőtől függ, mint az, hogy mennyire követi a moralitás normáit, amelyek amúgy is szubjektívek és különböző személyiségek különbözőképpen fogják fel azokat.

Ez a világ mindig is változatos lesz és az a legboldogtalanabb ember, aki ezt nem képes elfogadni és a látszatokon túl meglátni a mélységeket is.

2014. ápr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

1# amúgy szerintem nagyon nem mindegy előttem hány pasival feküdt le mert nem úgy akarok vele végig menni a vársoron vagy egy buliba hogy mutogatnak rá nem kevesen hogy nekik is megvolt... nem szeretem az agyonhasznált dolgokat...

(és nem értek egyet azzal a mondással sem amit nagyon sokszor hallok hogy ku@vából lesz a jó feleség...)

2014. ápr. 8. 18:28
 14/22 anonim válasza:
82%

micsoda gondolatok :)


"Azt veszem észre sokszor, hogy azok az emberek ragaszkodnak a szélsőséges/túlzó elképzeléseikhez, akikben van egy örökösen lappangó félelem, hogy nehogy kicsússzon a kezükből az irányítás, akik félnek, hogy elengedjék magukat, hogy legyenek rugalmasak, hogy alkalmazkodjanak az élethez, ahelyett, hogy rögeszmésen belekényszerítsenek mindenkit abba a fekete-fehér, mindent vagy semmit életfelfogásba, amelyet ők képviselnek. El kellene tudni fogadni azt mindenkinek, hogy objektív igazságok nincsenek arra nézve, hogy valaki hogyan kellene vagy hogyan nem kellene élje az életét. A moralitás és az elvrendszer egy illúzió, amelyet az emberek hoznak létre, de ettől még nem minden személy rossz, aki adott elvekkel szemben él, illetve nem is minden személy jó, aki adott elvek szerint él. Egy embernek az értéke sokkal komplexebb és sokkal több tényezőtől függ, mint az, hogy mennyire követi a moralitás normáit, amelyek amúgy is szubjektívek és különböző személyiségek különbözőképpen fogják fel azokat.

Ez a világ mindig is változatos lesz és az a legboldogtalanabb ember, aki ezt nem képes elfogadni és a látszatokon túl meglátni a mélységeket is.

"

2014. ápr. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
57%
14 - :)
2014. ápr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 xeniah ***** válasza:
66%
Én soha nem akartam senkinek az ikszedik barátnője lenni. Életemben egyetlen férfi volt/van, és ugyanez igaz őrá. De azért kellett Valaki, aki összehoz minket :)
2014. ápr. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

16# ez tetszik nagyon :)

gratulálok!

ez olyan jó hogy azért vannak ilyen emberek :)

csak kár hogy nagyon nagyon kevés az ilyen ember.

2014. ápr. 28. 16:29
 18/22 xeniah ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Köszi szépen a gratulációt.

"csak kár hogy nagyon nagyon kevés az ilyen ember."

Nem olyan nagy baj ez, ha megtalálod azt az egyetlent ;)

Én egyébként hiszek Istenben, és Őrá utaltam a "Valaki"-vel, aki összehozott minket. Szó szerint Ő volt az, mert szinte a világ másik végéről hozta el nekem (legalábbis egy másik kontinensről) :)

2014. ápr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Van
2014. ápr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
56%

wáó.... őszintén nem gondoltam volna hogy ilyen férfiak léteznek idehaza... elismerésem és hidd el ettől vagy értékes! ne hódolj be legyél az aki nem vagy mert a társadalom ilyen! én hiszek abban h az ilyen jó emberek megtalálják a párjukat,akik értékelik is őket. csak ne feszülj rá a keresésre. :) jönni fog mikor jönnie kell :)) és hidd el sok-sok nő van aki egy ilyen romantikus lovagra vágyik! (én éppenséggel leszbikus vagyok,de hasonló gondolokodással)


18/L

2014. ápr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!