Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van ilyen ember (nő) még a...

Van ilyen ember (nő) még a földön (Magyarországon) mint én aki így fogja fel az életet? 26F

Figyelt kérdés

Zárójelben írtam hogy nő és hogy Magyarország ezt azért írtam mert lehetőleg sokkal jobb lenne ha lenne olyan aaaki úgy fogja fel az életet mint én de kétlem hogy van ilyen... aki úgy fogja fel az életet hogy nem az a boldogság hogy minden hónapban vagy minden héten mással vagyok és mással szexelek... én úgy fogom fel az életet hogy egy ember maximálisan 2 emberrel feküdjön le... nagyon nagyon nagyon maximum a 3... azért nem 1 ez a szám amit mondtam mert akit nagy ő-nek hittem nincs mellettem már, nem akarom csúnya szavakkal illetni, pedig megérdemelné... na nem ez a lényeg...

nem vagyok se beképzelt se nagyképű... de megtehetném ha nagyon akarnám hogy minden héten más lányt vagy maximum minden második héten más lányt vigyek ágyba... de NEM.

Nem mert nem tesz engem boldoggá hogy mindig mással... 26 éves vagyok eddig egy lánnyal feküdtem le... sokkal több lehetne ez a szám de kösz nem... én boldog akarok lenni egy nem csak élvezni a lányokat mindig... az nem boldogság csak testi élvezet... 8 barátnőm volt kb 15-16 éves korom óta... abból egyel feküdtem le, mindig is a nagy ő-t keretem , egyszer azt hittem meg van ezért le feküdtünk együtt voltunk pár évet aztán pofára estem... most az érdekel engem hogy van-e Magyarországon olyan nő aki hasonlóan gondolkozik mint én... de tényleg... van ? vagy esélytelen és már egyedül fogok megöregedni is ?



2014. ápr. 4. 20:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
59%

"nem szeretem az agyonhasznált dolgokat... " - írod te.


Kérdésedre válaszolva, igen, vannak emberek, lányok is, akik úgy gondolkodnak, ahogy te.

Személyes véleményem, hogy sajnos vannak.

Konkrétan egy használati tárggyá alacsonyítod az embereket ezzel a mondattal. Ez pedig szomorú, mert sok mindenkinek kellemetlenséget, csalódást okozhatsz vele, elsősorban magadnak.

Ez rugalmatlan, nyers, primitív, szűk látókörű gondolkodás. Olyan emberek szájából szoktam ilyet hallani, akik megrekednek lelki szinten és nem képesek fejlődni.

Az ő dolguk, természetesen, mindenki úgy rendezi és éli az életét, ahogy tudja és ahogy jól esik neki. Csak éppen az ilyen hozzáállás sok szenvedést okoz annak is, akire jellemző és azoknak is, akikkel kapcsolatba kerül.

Még fiatal vagy, lehet, hogy később kicsit árnyaltabban fogsz gondolkodni, nem tudom. Sokszor épp a pofonok segítenek az ilyen gondolkodású emberek fejlődésében, de van, amikor csak még mélyebbre ássa őket a maguk kis elszigetelt világába.

2014. júl. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Vannak biztos ilyen lányok, habár 26 év körül kevesen. Mindenki keresi a nagy Ő-t. Van aki csak pl 5. Kapcsolatnàl találja meg. Szerintem ne kösd az ebet a karóhoz, mert lehet egyedül maradsz. Nem azt mondom, hogy előtted legalább 10-en forduljanak meg az ágyában, de 4-5 is még bőven elfogadható. Amúgy is, ha találkozol valakivel, aki első pillanatban levesz a lábadról, nem azt fogod kérdezni, hogy hányan dugták meg.
2014. júl. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!