Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék nyitottabb és...

Hogy lehetnék nyitottabb és barátságosabb?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az a barátkozós típus. Szerény vagyok mások elõtt.

2014. ápr. 5. 07:58
 1/3 anonim válasza:
En ugy gondolom ezt te magadban dontod el hogy nyitott vagy vagy eppen zarkozott. Ami azt illeti en nyitott embernek tartom magam es a kornyezetem is. En pl. eloszor probalom az emberekben a jot keresni ha fontos szamomra az ember vagy eppen akkor ismerted meg es szimpatikus akkor probalj utana nezni az erdeklodesi koreinek vagy kerdezni ot ezzel a temaval kapcsolatban ezalltal te is szimpatikusabba valhatsz szamara es maris beszedben tudtok elegyedni es ezek utan o is fog kerdezni rolad es ne felj ilyenkor magadrol beszelni. Persze csak a lenyegesebb dolgokat ha az illetoben meg nem bizol meg. Aztan majd szepen lassab kialakul. Ha meg ugy erzed hogy szereny vagy akkor gondolkozz el azon hogyha csak eppen megemlitesz par dolgot magadrol akkor abba meg nem kothet bele senki. Probalj meg te is bele kapcsolodni a beszelgetesekbe vagy kimondani a sajat velemenyedet, persze csak finoman es maris eszre fognak venni foleg ha ertelmeset mondasz. Fo az onbizalom!!
2014. ápr. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Egy hétköznapi lány válasza:
Mindenkinek van egy alap tulajdonsága, ha pl: valaki barátságtalan, nem tud teljesen megváltozni, de lehet barátságosabb. Én speciel visszahúzódó vagyok, és nem tudtam rögtön megnyílni, de már eltudok beszélgetni egy (általam) nem teljesen ismert emberel. A lényeg, hogy ne akarj teljesen megváltozni, mert aki számít az úgy tart kedvesnek ahogy vagy.
2014. ápr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak, akik csak haláluk után, a bonckés alatt nyílnak meg.
2014. ápr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!