Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék nyitottabb,...

Hogyan tudnék nyitottabb, barátságosabb lenni? Vagy ezen nem lehet változtatni?

Figyelt kérdés

Elég sokan nem szeretnek engem, és szerintem ennek az az oka, hogy nem vagyok túlságosan nyitott mások felé. Ezt úgy értem, hogy ha pl.beszélgetünk nem kérdezősködök, nem tudnék miről. Nem azért, mert nem érdekelnek mások, csak valahogy ilyen vagyok...

Akikkel jóban vagyok, akik jobban ismernek, azok nagyon szeretnek, és velük tudok beszélgetni, igaz akkor se vagyok túl érdeklődő...

Nem vagyok visszahúzódó, szeretek a középpontban lenni, de inkább úhy, ha rólam beszélnek, nem pedig ha én beszélek és rám figyel mindenki.

Remélem értitek, mi a problémám, és kérlek szépen titeket, próbáljatok meg segíteni rajtam! Nemsokára új környezetbe kerülök, egy két embert fogok csak ismerni, tehát tiszta lappal kezdhetek.


2010. márc. 11. 21:32
 1/1 anonim ***** válasza:

szia:)

nekem is van ilyen problémám...ez miatt nincs is sok barátom:(

egyszerűen leblokkolok, nem jut eszembe egy kérdés se...:(

lehet azért van, mert nem lazulsz el eléggé:) próbálj úgy nézni rájuk, mintha ezer éve ismernéd őket, mosolyogj sokat, legyél kedves, dicsérd meg a ruhájukat, a sminkjüket, a fülbevalójuk...stb.:)

majd kérdezd meg hol vetted, és máris kérdeztél:)

jó, persze nem mindig adódik rá alkalom, tudom jól...de ha mégis, ez jó lehet:)

remélem tudtam segíteni, ha egy kicsit is:)

2010. márc. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!