Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek nyitottabb,...

Hogyan legyek nyitottabb, barátságosabb?

Figyelt kérdés

Az a problémám,hogy ha új emberekkel való ismerkedésről van szó,elég zárkózott tudok lenni,és pont ezért nincs sok barátom.De akiket már régóta ismerek,tőlük is eléggé eltávolodtam az utóbbi időben,sokszor ha már keresem őket,leráznak,és ez nagyon rossz:(Igazából nincs is olyan barátnőm,akivel mindent meg tudnék beszélni.Azt szeretném,ha pl.egy új embert megismerek,akkor ne legyek kuka,és ne azt várjam,hogy majd ő beszéljen,hanem hogy én.Szeretnék nyitottabb,barátságosabb lenni ez ügyben.Régen ezzel nem volt problémám,csak egy ideje van ez.Már az idejét se tudom,hogy mikor voltam utoljára szórakozni.

17/L


2011. márc. 13. 17:26
 1/4 robi95 válasza:

Hát nem tudom miért.. Én sem voltam szánkózni már vagy 3 éve de a haverokkal menyetek el bulizni stb..

Csináljatok programokat..

2011. márc. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem csak a környezettel van gond.

Én 11 évig voltam férjnél. A férjem barátait nem szerettem, a férjem meg az enyémeket.

Most hogy újra szabad vagyok a véletlen úgy hozta, hogy csupa szimpatikus ember került az utamba.

Járj el klubbokba, rajzkörre, salsa tanfolyamra vagy olyan helyre ami érdekel. Ott hasonszőrű embereket találsz és nem lesz nehéz velük beszélgetni.

Ha nem érzel közel a lelkedhez vkit, azzal miről bezsélhetnél?

Szóval azonos életszemlélet kell. Az a sok állítólag barátságos ember csak képmutató, nem barátságosak egyáltalán, csak felvettek egy stílust.

Találd meg a saját közeged!

2011. márc. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Kérdésedben a válasz!

"Azt szeretném,ha pl.egy új embert megismerek,akkor ne legyek kuka,és ne azt várjam,hogy majd ő beszéljen,hanem hogy én.Szeretnék nyitottabb,barátságosabb lenni"

Ha megismersz egy új embert, akkor ne azt várd, hogy ő beszéljen, hanem te is kérdezgess, beszélj vele. Legyél nyitottabb és barátságosabb.

Bár, ha bele gondolok, hogy ittvagy, 17 éves lány, és a buliban oda megy hozzád egy hullarészeg igénytelen fiú (sok ilyen van a bulikban), akkor nem csodálom, hogy zárkózott vagy! Igazából a bulit nem tartom jó ismerkedési helynek, hiszen ott nagyrészt részeges és "elkurvult" emberek vannak, már bocsánat a kifejezésért. Bár lehet, hogy valakinek ez jön be, de az nem én vagyok.

Sok sikert, remélem valamennyit tudtam segíteni.

18f

2011. márc. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,sokat segítettetek!:)
2011. márc. 13. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!