Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Tulajdonos kap arról értesítés...

Tulajdonos kap arról értesítést, ha az albérlők ellen csendháborítás miatt szabálysértési eljárás indul?

Figyelt kérdés
2014. márc. 18. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
13%

Miért kapna?


A tulajdonos nem szülöje az albérlönek, és az albérlö meg már eleve nem kiskorú, hogy megmondják az apukájának, ha rossz!

2014. márc. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
csak azért kérdeztem, mert övé a lakás, valamint mióta én megkaptam kérelmezőként a meghallgatásra vonatkozó behívást, másképp áll a dologhoz. (még aznap telefonált, hogy a következő ilyennél bontja a szerződést) Gondoltam, ehhez van köze.
2014. márc. 18. 14:32
 3/10 anonim ***** válasza:
hátha a tulaj pl pont a rendőrségen dolgozik,a szabsért osztályon ,akkor tudhat róla simán ....
2014. márc. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Bizony kaptam ,, a szomszédtól , a közös képviselőtől , na meg a sünöktől , mert mire a fánkot lenyelték az albis banda lelépet , és bizony az ingatlanon én szerepeltem tulajdonos ként, ezt közölték velem a tartózkodási helyemen hajnal 3 - órakor !! Rögtön kirúgtam az albisokat ! A hivatalban még azzal "" fenyegettek XD "" ha nem behajtható a tulaj fizet, mivel nem értek tetten senkit , de sok a tanú . Nem érdemes ilyen bérlőkkel szóba állni sem !
2014. márc. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Jó kis spicli hajlamokkal megáldott szomszédok bármire hajlandók.


A háromperhármas férgek köztünk élnek.


Futás óvónénihez megmondani!

2014. márc. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon jól vn, milyen alapon zavarják mások éjszakai nyugalmát? Lehet persze szórakozni, de anélkül,hogy mást ne zavarj... Pl mit szólnál hozzá, ha mikor te aludnál, akkor a te ablakod alatt nyírná valaki a fövet?
2014. márc. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 István8509 válasza:
nálunk kicsit más a szitu alattunk étterem teraszon tv sok turista . pihenés semmi nyugodt alvás felejtős a tulaj válaszA a problémánkra za h ha nem tetszik el kell költözni...
2014. jún. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"a tulaj válaszA a problémánkra za h ha nem tetszik el kell költözni..."


azért ebben igaza van: ráadásul bérlőként elég könnyen ugrálhatsz. Kb. 1-2 napod elmegy a pakolással-költözéssel aztán annyi.

2014. jún. 18. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Furcsa most visszaolvasni a kérdést. :) Nálunk már tűrhetetlen állapot volt, volt, hogy hajnalban füldugóval ébredtem a kedves albérlőkkel, olyan szinten nem bírtak magukkal. Ami szerintem a tolerancia határát már végképp súrolta. Meg lett indítva a birtokvédelmi eljárás valamint a kérdésben is említett szabálysértési. Azóta egyszer volt velük probléma, de egy kérés után abbahagyták. Addig könyöröghetett neki az ember, kérhette a tulajt is, hogy csináljon végre valamit, nem történt semmi.
2014. júl. 7. 09:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Főleg az albisok védik a kis becsületüket más zsebére :DDD
2014. júl. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!