Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen táncot kezdjek el...

Milyen táncot kezdjek el tanulni 27 évesen?

Figyelt kérdés

Igazából az a célom, hogy például lakodalmakon meg tudjak normálisan táncoltatni leányzókat, hölgyeket. Jártam régen társastáncra, de az nem egészen az a kategória, amiket ott tanultunk. Keringő, rumba, samba, salsa, ilyenek. Mégis mit kéne tanulnom? Néptánc-csoportba menjek el? Szerintem az megint más, bár biztos tetszene, de most a célra próbálnék koncentrálni :)

Vagy valami csárdást? Azt se tudom minek hívják ezeket, mikor lakodalmakon mulatósra, vagy retrósabb szórakozóhelyeken "Csavardfelaszőnyeget"-re táncolnak. Kettőt lépek, átforgatom a lyányt, aztán másik irányba...lehet hülyén írom le de talán érthető. Segítsen valaki :)


27F



2014. ápr. 16. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Rock&Roll, boogie woogie, Twist, stb. :)
2014. ápr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Áhá! Köszönöm :)
2014. ápr. 16. 17:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a modern jive-ot, azt minden mai zenére tudsz táncolni.

https://www.youtube.com/watch?v=3dWv3e6R1aU

2014. ápr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!