Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Megszeretnék tanulni oroszul!...

Megszeretnék tanulni oroszul! Állítólag jó nyelvérzékem van. Segítséget kérnék abban, hogy hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

Egy orosz lány miatt szeretnék oroszul is megtanulni, úgyhogy nagy a motivációm!! :D


Előre is köszönöm!


2013. máj. 29. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de engem is érdekel az orosz :D
2013. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Valaki nem tud segíteni? :D
2013. jún. 3. 19:01
 3/9 anonim ***** válasza:
A Rosetta Stone CD-t ajánlom.
2013. jún. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen nyelveken tudsz? Az orosz nem könnyű nyelv, azt javaslom, keress magántanárt vagy tanfolyamot, mert sok olyan dolog van benne, amivel még nem találkoztál, ha eddig csak angolt/németet/spanyolt/franciát tanultál.
2013. jún. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a héten volt az első órám oroszból és igencsak jó hogy van egy tanár aki elmagyarázza. Angolul és németül tudok és bizony vannak az oroszban olyanok amivel még nem találkoztam és meg kell hogy szokjam.
2013. jún. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért nem a lányt kéred meg, hogy segítsen? Mindenki szeret mesélni magáról, és az, hogy átad valamit, amit ő tud, te pedig nem, sikerélmény lesz neki is. A lehető leghatákonyabb módszer ez lenne. Kérd meg, hogy tanítson és járj hozzá órákra, ha közel lakik, ha meg messze van, intézzétek cseten. Ettől még lehet a barátnőd, csak tudni kell külön kezelni a kettőt :)
2013. jún. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]

Itt vannak olyan ötletek hogyan tanuljon meg valaki gyorsan oroszul.

Aztán lehet próbálkozni a Kreatív orosszal, vagy az ELO orosz kezdőjével, vagy a Pons megszólalni egy hónap alatt című tankönyvével vagy Sag za sagom című könyvvel.

[link]

Ha tudsz angolul, akkor egy ingyenessé tett egyetemi orosz tananyag (Princeton Russian Course)letölthető innen:

[link]

2013. jún. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Még ezt ismerem, itt van hanganyag. Szerintem ezt szeretni fogod, hasznos kifejezések:

[link]

2013. jún. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Wow, köszönöm szépen a válaszokat!!!

Angolul, olaszul és émetül tanulok. Az angol megy a legjobban.

2013. jún. 9. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!