Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kezdek el "megutálni"...

Miért kezdek el "megutálni" minden szubkultúrát, amibe egy kicsit is belesodródok, belekóstolok?

Figyelt kérdés

Mindenhol van az a tipikus lenéző tag, aki nagy egyéniségnek képzeli magát, attól, hogy valahova "tartozik", és ennek rendel alá mindent, afféle felsőbbrendűként viselkedik.

És ez szinte kivétel nélkül mindehol jelen van.

Én különben is soha nem tudtam ennyire "átadni magam" egy bizonyos érdeklődési körömnek, lehet, hogy ez idegesít?


2014. ápr. 30. 17:04
 1/3 Szeressük egymást ***** válasza:

"Én különben is soha nem tudtam ennyire "átadni

magam" egy bizonyos érdeklődési körömnek, lehet,

hogy ez idegesít?"


Lehet hogy az idegesít, hogy bizonyos szükségeidet, nem tudják emberek, és földi dolgok betölteni.:-)


Zsolt 42:3 Szomjúhozik lelkem Istenhez, az élő Istenhez; mikor mehetek el és jelenhetek meg Isten előtt?

2014. ápr. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Khm, nos az meglehet, de én azért törekszem arra, hogy efféle egyszerű földi dolgok is kielégítsenek.
2014. ápr. 30. 22:21
 3/3 anonim ***** válasza:
" Mindenhol van az a tipikus lenéző tag, aki nagy egyéniségnek képzeli magát, attól, hogy valahova "tartozik", és ennek rendel alá mindent, afféle felsőbbrendűként viselkedik. " - Ahogyan az egyik barátomnak mondtam napokkal ezelőtt: a zenei irányzatok, vallások, politikai irányzatok, stb. abból az emberi ösztönös késztetéséből erednek, hogy versengjünk a másikkal. Egyetlen stílus vagy egyéb megkülönböztető jelleg sem ér valójában annyit, mint amennyit a többség beleképzel.
2014. máj. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!