Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen módon ismerkedhetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen módon ismerkedhetne egy viszonylag szűk szubkultúrát kedvelő, abban mozgó, félénkebb, visszahúzódó lány?

Figyelt kérdés

Nemrég ért véget életem első kapcsolata, elhűltek az érzelmek, de én vagyok az aki még szerelmes... Egyelőre nem tudom hogyan fogok felejteni de nagyon szeretnék, viszont mivel tapasztalatlan vagyok, ő volt nekem az első minden téren nagyon félek hogy lehetetlennek fog tűnni hogy egyáltalán legyen még egy ember akinek majd akarjak 'adni magamból'. Majdnem egy évig csak ő létezett számomra és sok midnent el is hanyagoltam, nem tudtam hogyan kezeljek egy kapcsolatot. Most teljesen egyedül maradtam és beszélni sem beszélek senkivel erről mert direkt megfogadtam hogy nem fogok a barátaim nyakára járni panaszkodni. Most már máshogy csinálnék sok mindent, de túlságosan beleéltem magam hogy végre szeret valaki.

Jelenleg tartok tőle hogy az én körülményeimmel és adottságaimmal csaknem lehetetlen az ismerkedés.(belső adottságok, nagyon kishitű és visszahúzódó vagyok) Persze ezt nem most rögönre értem, hanem arra az időszakra mikor majd úgy fogom érezni hogy már el tudnék fogadni egy másik embert és kíváncsi lennék rá. Csak konkrétan rettegek hogy nem fogok találni senkit. Normális érzés ez ilyenkor? Hogy úgy érzem nála már senki nem lehet jobb. Végig úgy voltam vele hogy megtaláltam a világ legaranyosabb, őszintébb szívű emberét, ami manapság sajnos főleg ritkának tűnik. Csak túl éretlenek voltunk ehhez azt hiszem, és lány létemre én voltam az idősebb is egy évvel. Ha nem akarok elkezdeni "beleolvadni" a többség közé gondolkodásmód, ízlés, és külső terén sem, valóban rosszabb esélyekkel számolhatok? A kezdeményezés sem az erősségem, mert szeretem ha a fiú ad előbb valami jelet, nem szívesen járatom le magam, és idegesít más, rámenősebb lányok viselkedése. Igaz szerelmet kerestem benne is, és azt keresnék majd másban is ha egyszer sikerül túllépnem rajta... csak nagyon félek hogy nem fogok találni.

21/L


2013. aug. 15. 18:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mit takar a viszonylag szűk szubkultúra?


Egyébként ne aggódj, most egy rakás privát üzenetet fogsz kapni kanos férfiaktól. Már csak válogatni kell majd köztük.

2013. aug. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
wall of text
2013. aug. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Az első barátnőm után énis így voltam..ő dobott ki..

Túl lehet rajta lenni, csak olyat kell találni :)

Írnám hogy akarsz-e ismerkedni, de a korom miat valószínűleg elutasítanád ezt.

17/F

2013. aug. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

első : nem fontos, a lényeg hogy nem mindennapi ember számára emészthető a haj/ruha viseletem, gondolkodásom és a zenék amit szeretek, művészeti iskolába járok és úgy az átlag fiatalok szemében inkább furabogár vagyok mintsem potenciális barátnő, remélem ez nagyjából körülírja :") Nem privát üzeneteket várok, amúgysem kedvelem a névtelen netes ismerkedést.


utolsó: sajnálom hogy így alakult, de jó tudni hogy meg lehet vele birkózni. Kedves komment de azt hiszem tényleg nem, vele is csak 1 év különbség volt, az még belefért de végül mégis akadtak gondok. :/

2013. aug. 15. 18:43
 5/14 anonim ***** válasza:

3-As vagyok...

ez van..

Azért sok szerencsét... :)

2013. aug. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon szívesen beszélgetek veled erről és bármiről részletesebben, hogyha van hozzá kedved :) 17/F A korom miatt ne becsülj(etek) le, nagyon sok mindent sikerült már megtapasztalnom :/ Tudok mindenről beszélni :)
2013. aug. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanígy éreztem én is, miután a legelső nagy szerelmem egy év után kidobott. Akkor én 17 éves voltam, és olyan depresszióba zuhantam utána, amiből iszonyú nehezen jöttem ki, az is egy évig tartott, semmi barátom nem volt.


Egy nyár alatt regeneráltam magam, és erőt vettem magamon, hogy barátokat szerezzek és nyissak mások felé. Ez az első szerintem, hogy dolgozd fel, ami történt, és ha teljesen meg van, akkor lépj bele új dolgokba.


Amúgy ne viccelj, 21 éves vagy, bárkit találhatsz még!:) 20/L

2013. aug. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Punk?
2013. aug. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Sajnos ez az egyik fő gond ami maitt aggódom, nekem nincs egy évem szenvedni nem elhetek depressziós mert keményen húz az iskola és egyedül kell helytállnom idegen városban szeptembertől, most hogy a barátom már nem lesz ott mellettem. Emiatt félek hogy ha sokáig húzódik majd a szenvedés az rontani fogja a teljesítményemet, és ez nem történhet meg mert az előző félévem sem sikerült úgy ahogy szerettem volna.. vicces, hogy akkor meg azért mert annyira szerelmes voltam hogy elvonta a figyelmem az iskoláról :") Köszi mindenkinek a bíztatást... úgy gondolom talán ha másoknak is megy én sem leszek annyira szerencsétlen hogy valami módon talpra álljak.


Nem vagyok punk, igazából nem konkretizálom magam azért fogalmaztam így mert egyszerűbb volt, mint kifejteni hogy egy bizonyos szubkult közel áll hozzám de amúgy sok más furcsaságot is kedvelek :D Ilyen vegyesnek lenni meg aztán kész téboly néha. De a zene egyébként közel áll hozzá.

2013. aug. 15. 19:00
 10/14 anonim ***** válasza:

# 4:

Akkor, ha emészthető a "szubkultúra", amit az adott lány képvisel, ismerkednék vele. Volt is anno egy szét piercingezett, fura színű hajú, punk szerűség, akivel kavartam.


Közben én meg az átlag Jóskának számítok öltözködés terén. Az ízlésem viszont igazán különleges és érdekes, szóval még lehet, hogy lenne közös is bennünk.


Mindenesetre én nem írok rád, mert elegem van abból, hogy sokan pár nap után bsznak válaszolni ezen az oldalon...


# 1 voltam.

2013. aug. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!