Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Az a kérdésem hogy miből és...

Az a kérdésem hogy miből és mennyit? Csak normális válasz!

Figyelt kérdés

arnold schwarzenegger mennyit ch-t és fehérjét vitt be amikor tömegelt, és mennyit amikor diétázott?

vagy ronnie vagy cutler mennyit vitt be?

vagy írjátok le a nagyobb testépítőkét akiét tudjátok lécci!


2011. okt. 12. 17:18
 1/8 dirtboy ***** válasza:

gondold hogy mindig ugyanannyit?

sokat érthetsz ehhez a sporthoz ha ilyet kérdezel

2011. okt. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a kérdésre kérek választ te hülye gyerek!!
2011. okt. 12. 18:45
 3/8 dirtboy ***** válasza:
100%

azt a legegyszerűbb lehülyézni a sport kategória legfőbb válaszolóját.

az nem baj hogy olyan okos vagy mint egy tök és nem jössz rá arra hogy a kérdésem az tulajdonképpen nem kérdés hanem burkolt válasz arra hogy nincs ilyen hogy arnold mondjuk 550g ch evett colemena meg 600at vagy valamilyen adat.

de ha szerinted ez így fixen le van írva akkor nem én vagyok a hülye hanem te,ugyanis a ch és protein fogyasztásuk változó volt.

de ha ezt nem tudod akkor gondolom milyen jó lehet az étrended is.

2011. okt. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

szerinted mikori ch és fehérje bevitelüket kérdezném meg?

amikor a legnagyobbak voltak, arnold amikor 118kg volt, ronnie meg amikor 150kg volt.

2011. okt. 12. 19:48
 5/8 dirtboy ***** válasza:

arnold 300g proteint naponta,

ch mint már írtam változó volt,mikor szteroid kúra volt gondolom tolt legalább 6g/tskg ch-t mikor meg két kúra között volt akkor meg kevesebbet.


coleman meg jayt pedig a jó ég tudja,az öveké nagyon változó de ők is úgy 6g/tskg körül lehetnek.


kérdésem már csak annyi hogy milyen okból kifolyólag kell neked ez az információ?

2011. okt. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kérdező te egy rántottfa*sz vagy ne haragudj. Ha te most elkezdel annyit enni amennyit ők ettek az neked miért jó? te attól nem lesze se svájcinigger se cuttler se senki mindenkinek más az igénybevétele... A másik meg, hogy semmi közöd hozzá válaszd meg saját magadnak úgy, hogy neked megfelelő fejlődést biztosítson és a trágár beszédedet meg fogd vissza örülj, hogy válaszolt ide valaki.
2011. okt. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kíváncsi voltam hogy az olyan igazi nagy dögök akik mindent megtettek ezért a sportért azok mennyit vittek be.
2011. okt. 12. 20:12
 8/8 anonim ***** válasza:
elég eggyértelmű, hogy sokat, de gondolom kiszámolták maguknak és betartották.. amúgy hosszú évek munkája és precizítása, hogy olyan "nagy dög" legyél;p
2011. okt. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!