Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyesek miért szeretnek...

Egyesek miért szeretnek normális, önálló válasz helyett egész oldalas részleteket bemásolni valahonnan?

Figyelt kérdés
ennek mi értelme? olyan idegesítő... ha kérdez valamit az ember, akkor a másik ember saját válaszára kíváncsi, nem egy adag valahonnét kimásolt szövegre (rendszerint wikipédiából vagy a bibliából)...ezek az emberek nem képesek önállóan, néhány mondatban összefoglalni a választ, saját gondolataikat,tapasztalataikat?
2009. dec. 25. 16:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
sajnos nagyon sokszor a válasznak nem sok köze van ahhoz, amit a kérdező szeretett volna tudni és pl én is egy olyan ember vagyok, aki azért teszi fel a kérdéseket, mert más emberek véleményére és tapasztalataira kíváncsi, és azért itt teszem fel, mert itt emberek válaszolnak és nem egy már ki tudja mikor megírt szöveg van csak idetéve...én mindig az ember személyes véleményére vagyok kíváncsi, mégis olyan idegesítő, mikor bemásolnak valami marhaságot, ami valamikor nem is kapcsolódik szorosan a kérdéshez...és nem csak a Bibliából hanem máshonnan is...
2009. dec. 26. 11:35
 12/13 anonim ***** válasza:

egyszer én is kérdeztem egy filmel kapcsolatban, mire valaki állat bemásolta az egész angol wikipédiát, amiből egy mondat volt csak a válasz a kérdésemre. kissé kiakadtam, főleg, hogy nem erős oldalam az angol. erre megkérdeztem, hogy ezzel most mit kezdjek, mire lehülyézett, hogy én nem vettem ki a szövegből a választ.

pffff.

kicsit sem voltam ám ideges. szeretm az ilyen okostojásokat.

21/L

2009. dec. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
El sem olvasom az ilyeneket.
2009. dec. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!