Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek egy ilyen ember...

Szerintetek egy ilyen ember milyen személyiség? (nekem rejtély)

Figyelt kérdés

Heló! Ismerek egy...mondjuk úgy eléggé "paradox" embert és kíváncsi vok a véleményetekre:

Eszembe se jutna a külsejét leírni, ha nem vettem volna néhány furcsaságot. Egy éve ismertem az ismerősömet (férfi) és ezalatt az idő alatt feltűnt, hogy csak és kizárólag fekete, vagy fehér ruhákat ismer. Még sokszor előfordul, hogy szürkét is látok rajta, de ez a max.


Több érdekes, egyszerű ékszere van: Ezüst gyűrű, ami a szívdobogást mutatja, mint egy orvosi műszer. (szóval ilyen cikk-cakkos vonalak vannak rajta) + Ezüst karlánc, ezüst nyaklánc és egy ezüst dögcédulás medál.


Ezekből kiindulva (első látásra) azt mondanám, hogy nem egy érdekes ember, sőt biztos visszahúzódó, de a valóságban nagyon is jó kedélyű és humoros az ismerősöm. Gyakran van a figyelem középpontjában, és épp ezért nem értem, hogy mire fel ez a megjelenés?


Jó, mondhatjuk azt, hogy neki az ilyen megjelenés tetszik, de a ruha csak-csak elmond valamit az emberről, nem?



2014. máj. 4. 00:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudod én elég sok művésszel dolgoztam együtt (olyanokkal akik el is értek valamit, nem az 'engem senki nem ért meg' típusok) és a többség szinte mindig egyszerű, fekete ruhában járt. Pedig elhiheted, hogy nem egyszerű, magukba forduló személyiségek.

Az ember valahol kiteljesedik, de ez nem feltétlen az öltözködésében jön elő.

2014. máj. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Némileg merev, szabálytartó ill. annak látszódni kívánó, feltehetően tarkának nem mondható személyiség, akinek feltehetően sokféle hobbija nincsen.
2014. máj. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Ez szörnyű, és ijesztő.
2014. máj. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vámpír.


Most komolyan... Lehet, hogy ezekkel a színekkel tud azonosulni. Én is leginkább fekete, sötétkék, szürke, illetve sötét kekizöld ruhákat hordok szinte kizárólagosan. Mégsem vagyok sem magamba forduló, sem pedig rejtőzködő. Egyszerűen csak ezekben a színekben érzem azt, hogy önmagam vagyok.

Szerintem vele is ez lehet a helyzet. Pláne, hogy leírod, hogy sokszor van a figyelem középpontjában. Ez nem éppen a visszahúzódó emberekre jellemző.

2014. máj. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, semmi különös. Vannak egyedi jegyei, de kinek nincsenek. Neked furcsa, de ez csak azt jelenti, mások a szokásaitok, mások a kedvenceitek.

Ha az ismerősöd kedves ember, akkor a legcélravezetőbb, ha kellő tisztelettel és kíváncsisággal ezt tőle kérded. Akkor nem fogja félreérteni, és nála pontosabb választ nem kaphatsz.

2014. máj. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Joola ***** válasza:
én az ellenkezőjét ismerem. vagy egy lány, aki állandóan nagyon stílusosan öltözködik, annyira össze bírja válogatni, hogy az valami hihetetlen. minden jól áll neki, élénk és érdekes ruhákban jár, a haja vörös, nagyon jól néz ki. ehhez képest beszélgetsz vele és egyszerűen kiábrándító. azt gondolnád, hogy totál érdekes, egyéni, de egyszerűen olyan semmilyen. az egyetemen mindenféle öltözéket látni, és azt veszem észre, hogy a személyiséget alig lehet leszűrni belőle. van akit ez a kifejezési forma (ahogy írták) egyszerűen nem érdekel, nem ez jelenti számára az önmegvalósítást. emellett a srác lehet, hogy csak szeret elegáns lenni, szerintem nincs ebben semmi különös.
2014. máj. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ebben mi az a nagyon különös? Túlkomplikálod...
2014. máj. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!