Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretnék könyvet írni,...

Szeretnék könyvet írni, kíváncsi vagyok a véleményetekre (? )

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, tudom még fiatal, de sok mindenen keresztül mentem már. Sokat foglalkozom a pszichológiával. Arra gondoltam, írok egy olyan könyvet, amiben leírom, hogy mit gondolok a mai tini korról, hogy miért viselkedünk így,hogy hogyan lehetne ezen segíteni. Kicsit megpróbálnám önállóbb gondolkodásra serkenteni az embereket, mint hogy másokat kövessenek egyre rosszabb módon. Viszont nem szeretném, ha úgy vennék, hogy okoskodok, ugyanis csak a tapasztalataimat és a hibáimat, és ahogyan azokból tanultam, ezeket szeretném megosztani. Mit gondoltok, jó ötlet? :)

2014. máj. 10. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet 17 évesen az életet elemezni egy könyvben.
2014. máj. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig jó.Egy 17 évesnek is lehetnek már sajnos olyan élményei amiket érdemes megosztani másokkal.
2014. máj. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem is érdemes.A mai fiatalok már nem nagyon tudnak írni, még én se.Lusták vagyunk.Te viszont ha már magadtól jött az ötlet váltsd valóra .Jó szórakozást
2014. máj. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2014. máj. 25. 15:14
 5/5 Nagyzsófia92 ***** válasza:
Én inkább a saját tapasztalataimat írnám le csak csupaszan, ahogy átéltem, semmi magyarázkodás. Hagyjuk az elemzést a pszichológusokra!
2017. aug. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!