Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak Kaposváron goth emberek...

Vannak Kaposváron goth emberek rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Biztosan, csak kíváncsi volnék, ismertek/láttatok-e már, mert én szinte soha, kivéve talán 1-2 lányt... :/ Magam is goth vagyok, és csodálkozok rajta, miért tűntek el innen a "többiek". Nektek milyen tapasztalataitok vannak?
2009. dec. 28. 01:05
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
annyit pózoltak a temetőben, lehet véletlen elásták magukat.
2009. dec. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D ez jó volt :) Normális gothokra gondolok, nem a pózer 12-13 éves temetőbenfotózkodós-mindenkirecsúnyánnézős identitászavaros kis ostobákra :D
2009. dec. 28. 03:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én budapesti vagyok, üdv. :D Felköltözzek? Akkor már ketten leszünk. :D Itt vannak, ha nem is dögivel. Küldök postán egy párat. :)
2009. dec. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy :)) Azért annyira nem fonot, ha minden igaz, én jövőre már Pesten vagy Pécsen fogok tanulni, ott meg ugye vannak elegen... csak kíváncsi voltam. De ezek szerint tényleg csak max 3an vagyunk, vagy csak nem járnak ide, erre az oldalra :))
2009. dec. 29. 20:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szekszárdi vagyok de itt is "kihalt" minden ezen a téren...
2010. jan. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:/ Lehet, hogy mindenki Pestre költözött? :( :D
2010. jan. 2. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!