Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Budapesten merre van minimális...

Budapesten merre van minimális mennyiségű, és lehetőleg normális roma?

Figyelt kérdés
fel szeretnék költözni, most borsod megyében lakom és itt nagyon sok van, és kötekednek meg rabolnak meg minden, és kicsit elegem van belőlük.. ezért szeretnék egy normális helyre költözni ahol nem öl meg senki... [tehát nem csak a romák, hanem egyéb kellemetlen jelenségek, pl ien maffiózok meg stb]
2009. dec. 28. 02:10
 1/6 anonim ***** válasza:
a kultúrális intézményekben, egyetemeken
2009. dec. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tudom még ezek mellett ajánlani a várnegyedet és a Rózsadombot
2009. dec. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bárhol, ahol sokat és keményen dolgoznak.... :Pmellesleg ez engem is érdekelne mert nemsokára én is költözni szeretnék és nem akarok gettóból -gettóba költözni.

Hát, mindenesetre a nyócker kihúzva :D

2009. dec. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem vagyok budapesti de józan parszti ésszel szerintem a gazdag negyedekben nem sok cigány dekkol:D
2009. dec. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát akár bp környéki település is jólenne csak valami normális hely. nameg gazdagnegyedre nincs pénzem :)
2009. dec. 28. 16:13
 6/6 traktor22 válasza:
1.ker,2.ker,3.ker,4.ker. és a 13.kerület északibb része sztem elég "békés".....
2010. márc. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!