Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A anyukám nem...

Mit csináljak? A anyukám nem fogadja el a barátomat?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta jó barátságba vagyunk pár sráccal, akik cigányok. Teljesen normálisak, nem olyanok mint a többi, hogy lopnak, meg ilyenek, még csak nem is látszik rajtuk h nem magyarok. Igazi barátok lettek,akikkel mindent meg lehet beszélni, sok mindenben segítettek nekem is mikor padlón voltam. 3 hónapja összejöttem az egyik sráccal, bele is szerettem, anyu nem szól bele, de tudom h elítéli, eleinte mondta h fejezzem be , ne tegyem őt tönkre. de most a hugom is összejött az egyikkel , anyu teljesen maga alatt van, nem nagyon szól hozzánk, azt mondja h ki fogjuk készíteni idegileg, meg h nagyon szégyelli magát miattunk. Hogy magyarázzuk el neki hogy ne ítélkezzen róluk?? csak az számít amit mások gondolnak és nem az h mi boldogok vagyunk velük.

#barát #roma #elítéli
2014. máj. 16. 12:08
 1/3 anonim válasza:
Ismerje meg őket jobban és hátha változik a véleménye.
2014. máj. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 homo ludensz ***** válasza:
Nagyon erősek az előítéletek Magyarországon (is) ez tény. Próbád előbb megismerni a szüleit,családját,azokhoz való viszonyát. Győződj meg róla hogy hasonló értékítéletei vannak mint a tiéd mert az hogy beleszerettél az egy állapot. Más a vérmérsékletük,temperamentumuk és ha kiszerettek egymásból esetleg nem úgy rendezi le ahogy egy "magyar" srác. Nincs mit szégyelleni ezen mert magyarba is van bőven zsivány.
2014. máj. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ismerkedj össze a tágabb családjukkal is, mert biztos lehetsz benne, hogy ha bármiféle probléma lesz később, akkor találkozni fogsz velük is.

Nagyon erős a családi összetartás köztük.

2014. máj. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!