Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, ha anyukám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha anyukám lenézi a barátomat, és a családját?

Figyelt kérdés
Csak mert a srác nem gimiben tanul, hanem szakközépben. Nem szeretnék emiatt anyukámmal rosszban lenni, de a srácba pedig szerelmes vagyok
2013. márc. 26. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
anyád nagy szégyen ha ezért lenéz valakit :D
2013. márc. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Értesd meg vele hogy akár tetszik neki, akár nem, ő a barátod. Esetleg kompromisszumot lehetne kötni, hogy amikor taliztok akkor nem ott nálatok, hanema srácnál vagy elmentek otthonról. Ebbe nem biztos hogy belemegy, és akkor képnytelen lesz nálatok +eltűrni" a fiút, és így lehet hogy rájön, hogy nem hajléktalan, semmirekellő ember a barátod :)
2013. márc. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze lehet ez csak kifogás, mert annyira félt... -.-
2013. márc. 26. 21:37
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
világosítsad fel anyukádat hogy szakközépbe nem azért megy az ember hogy "csak tanuljon amivel nem megy semmire mint gimibe."
2013. márc. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 lac1434 ***** válasza:
Mert sajnos sok ilyen ember van aki felsőbbrendűnek képzeli magát. Ez sok minden hozhatja ki. Mint például a tanulmányi eredmények vagy legfőképp a pénz.
2013. márc. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Hány éves vagy? Előbb-utóbb felnősz te is.. az enyém is féltett annak idején, aztán kicsúszott a számon nem szép hangnemben hogy nem vagyok már olyan kicsi mint ő azt elképzeli, és megtört a jég teljes mértékben. NEm bíztatni akarlak ezzel hogy ordítsd le anyádat, csak mondom :D KEll nekik egy kis fellvilágosítás
2013. márc. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
17 vagyok... Csak tényleg nem akarom, hogy emiatt anyámmal megromoljon a kapcsolatom. De hazudni sem szeretnék neki.
2013. márc. 26. 21:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Másdik vagyok


Kérdezd meg miért nem tetszik neki a barátod. Konkrétan hogy miért nézi le őket. Ha azt hiszi hogy aki nem gimis az szar ember, és pénztelen stb, akkor azért picit össze kell vele veszni ahhoz hogy rájöjjön dolgokra sajnos..

2013. márc. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!