Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A fiam itthon akarja tölteni...

A fiam itthon akarja tölteni a szilvesztert! Mit tegyek? (19 éves)

Figyelt kérdés

Nem tudom mi van vele, de egyszerűen nem akar sehova elmenni.

Mondom neki hogy haverokkal menj el valahova, üljetek be kocsmázni, vagy valami..

De nem, Ő nem akar. Itthon marad velünk.

(nagymama, az annya, én, és Ő)

Én ilyen idős koromba szinte mindig buliztam, haverokkal lógtam meg ilyenek.

Nem arról van szó hogy "kocka" (modern kifejezéssel), mert egyáltalán nem sokat számítógépezik.

Melózni jár, most is ott van, reg 8tól 5 ig, valami áruházba. Hazajön kajál, dumálunk vele, kicsit gépezik, és alszik.

Barátnője tudtommal nincs, már-már végső elkeseredésembe arra gondoltam hogy MÁS. (és itt most majd sírva fakadok)

De bízok benne hogy nem ez van a dologba.

Hogyan tudnám kimozdítani, legalább szilveszterkor?

(az nem megoldás hogy adok neki pénzt, mert akkor azt elrakja, hogy spórol, és nem bulizza el...)


2009. dec. 29. 12:14
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
93%

21/f nincs barátnőm

otthon töltöm a szilvesztert és nam vagyok meleg

2009. dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
53%

hát szerintem igazából nem tudsz tenni érte, mert ha nem akar menni akkor nem megy. de olyan jó volt olvasni a kérdésedet, hogy ilyen aranyosan törődsz a fiaddal. más anya otthontartaná a fiát, te meg küldenéd bulizni, élni. jó, hogy ilyen a felfogásod. amit tenni tudsz érte már megtetted, legyél mindig vele ilyen szoros kapcsolatban, hogyha bármi problémája lenne, meg tudja veled beszélni.

na de hogy valami tanácsot is adjak: próbáld meg megtudakolni, hogy a haverjai mennek -e valahova szilveszterkor? mert lehet, hogy ők is otthon lesznek, azért nem megy.

amúgy lehet, hogy nem szereti ezeket a berúgós rókázós bulikat. én se szerettem szilveszterkor buliba menni pont ezek miatt. és össze-vissza pezsgőzték a ruhámat.

2009. dec. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
71%
előző vagyok: bocs, lehet hogy apa vagy nem anya :D
2009. dec. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
73%
én 21 vagyok és itthon leszek
2009. dec. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
71%

12:38


*nem

2009. dec. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
92%

Vegyél pár üveg sört,csinálj egy jó puncsot,süssél valami aprósütit,aztán közöld a fiaddal,hogy pár haverját hívja el segítségnek az elpusztításukhoz.Ja és a lányokat se felejtse el,mert akkor ki mosogat?



Egyébként szerintem a fiadnak csömöre lehet a buliktól,huszonegynéhány évesen én is így voltam.Egyszer csak azt vettem észre,hogy egy csomó pénzt kiadok egy buliba,aztán csak részeg fazonokat nézegethetek.

2009. dec. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező, ha Te idősebb vagy 22-nél, akkor piszkosul visszamaradott lehetsz agyilag.

Egy 40 körüli szülőnek nem ilyen a stílusa.

KAMU!!!!!

"Melózni jár, most is ott van, reg 8tól 5 ig, valami áruházba." Mutass egy szülőt, aki nem tudja, hol dolgozik a gyereke!

Szóval kisfiam, szívass mást!!

Plusz egy kis helyesírás.

Nem annya, hanem anyja. Nem koromba, hanem koromban. Nem elkeseredésembe, hanem elkeseredésemben. Nem dologba, hanem dologban. A -ba és a -ban közti különbség oktatásakor hiányoztál a suliból?

2009. dec. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
79%
Attól, mert nincs barátnője még nem lesz meleg... -.-
2009. dec. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
71%
Én 19 éves lány vagyok,még sose volt pasim,nem megyek bulizni szilveszterkor,és képzeld,nem vagyok leszbikus.Anyámék akár mennyi pénzt adnának,hülye lennék elbulizni,én is elraknám!És ne izélgesd a bulizás miatt,aki nem bulizós az megvívja a maga harcait más frontokon,nehogy már még a szülői házban is emiatt nézzék ki!Hogy meleg az meg fúúú... Hogy jutott ilyen eszedbe?!:D
2009. dec. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
70%

És ha meleg lenne, mi történne?


Hirtelen nem is lenne a fiad? Semmi sem változna, ugyan olyan ember lenne, mint azelőtt, hogy megtudtad, csak boldogabb. És még boldogabb lenne, ha el is tudnátok fogadni.


Persze az írásod alapján nem hinném, hogy meleg lenne.

2009. dec. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!