Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A fiam itthon akarja tölteni...

A fiam itthon akarja tölteni a szilvesztert! Mit tegyek? (19 éves)

Figyelt kérdés

Nem tudom mi van vele, de egyszerűen nem akar sehova elmenni.

Mondom neki hogy haverokkal menj el valahova, üljetek be kocsmázni, vagy valami..

De nem, Ő nem akar. Itthon marad velünk.

(nagymama, az annya, én, és Ő)

Én ilyen idős koromba szinte mindig buliztam, haverokkal lógtam meg ilyenek.

Nem arról van szó hogy "kocka" (modern kifejezéssel), mert egyáltalán nem sokat számítógépezik.

Melózni jár, most is ott van, reg 8tól 5 ig, valami áruházba. Hazajön kajál, dumálunk vele, kicsit gépezik, és alszik.

Barátnője tudtommal nincs, már-már végső elkeseredésembe arra gondoltam hogy MÁS. (és itt most majd sírva fakadok)

De bízok benne hogy nem ez van a dologba.

Hogyan tudnám kimozdítani, legalább szilveszterkor?

(az nem megoldás hogy adok neki pénzt, mert akkor azt elrakja, hogy spórol, és nem bulizza el...)


2009. dec. 29. 12:14
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

12:59

Tudod jól esik hogy lefikázod a helyesírásom, és irigyellek, hogy nincs más dolgod az életedben.

És igen fogalmam sincs hogy melyik áruházban dolgozik, mivel mindig máshol. (biztonsági felügyelő, mindig másik boltban van.)


Akik normális választ írtak, azoknak nagyon köszönöm.

2009. dec. 29. 13:17
 22/27 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem tök rendben van, hogy nem akar bulizni menni.


Én se szeretnék menni (hangos-részeg-buta emberek vannak mindenhol, hering party, csöpög az izzadság mindenhonnan, minden különösen drága ~ 20.000 alatt nem nagyon lehet kihozni), de azért valószínűleg el fogok, a barátnőm miatt. Mindenesetre nem számítok túl jó estére.

2009. dec. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
69%

Biztonsági felügyelő?Na ez mindent megmagyaráz /csak egyeseknél/.Én is a biztonsági szakmában dolgozom hidd el túl sok barmot látok mire hazamegyek tele a t***öm.Csak csendet akarok és nyugalmat hagyjon békén mindenki.A gyerek egy kicsit magának való na és? Jó fej vagy hogy nem állsz az útjába hagyd rá majd megy ha akar más szülő rögtön beparáz ha a gyerek kihúzza a lábát.Ez még nem jelenti h meleg csak elvan egyedül.Volt már barátnője?

Javaslom egy jó közös programot nem csak szilveszterkor

hanem csak úgy a dolgos hétközapokban is pl egy kirándulás grillezés stb.Nem árt komolyan beszélgetni a

kig begubózottal sok mindent elmondhat ha megnyílik, nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni és ha egyszer rá is kérdezel a másságára hát készülj fel rá és fogadd higgadtan a választ állj mellette és akkor nem veszíted el

de sztem kicsi az esélye h meleg.Csak mert nem jár el annyit?

2009. dec. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
53%
Már elnézést kedves kérdező, de miért kell ennyire erőszakoskodni? Mindenki más személyiség. Nekem pl. 20 éves koromig nem volt barátom, a testvéremnek 27 éves koráig nem volt barátnője, ma meg mindketten boldog házasságban élünk. Egyikünk sem más ettől. Egyikünk sem csinált hülyeségeket, nem fetrengtünk részegen stb...miért akarsz olyat kényszeríteni a fiadra, amit ő nem akar? A bulizás nem mindenkinek szórakozás. Szerintem is kamu ez a kérdés, mert az írásmódod gyerekes, a helyesírásod borzasztó és egy normális szülő örülne a mai világban, hogy ilyen rendes fia van. Én a helyedben borzasztóan boldog lennék, nem hogy még sírjak! Ne hasonlítsd magadhoz a fiadat, mindenkinek más okoz örömöt és ő komolyabb lehet a te 19 éves énednél. Ez csak plusz. Ezt nem rosszból mondom, de azért elővehetnél egy helyesírási szótárat, ugyanis a -ban, -ben, -ba, -be helyes használatának mellőzése vagy 15 helyen az írásodban eléggé zavaró. Lehet, hogy te annyit buliztál tiniként, hogy erre már nem jutott idő...remélhetőleg a fiadnak jutott rá.
2009. dec. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
59%

Most komolyan 1-2 ragozásba köttök bele?:D

Amúgy én is aggodnak ha a leendő fiam szilveszterkor otthon gubbasztana, főleg ahogy néztem tv műsort semmi értelmes nem lesz.Én 17 éves vagyok és ez lesz a 3-ik külön szilveszterem. Szilveszterkor otthon szülőkkel lenni elég light-os. Nem lehet hogy összeveszett haverjaival vagy ilyesmi? Vagy olyan helyre ment mindenki ami kiesik tőle vagy olyan ember tartja a bulit akivel nincsenek annyira jóba? Én ezekre tippelnék. De az hogy nincs barátnője nem feltételnül az jelenti hogy homokos , lehet csak önbizalomhiányos vagy a f@sztudja.. annyi minden van ma már.. Ne aggodj de azért valami bulira beszéld rá szerintem , de csak akkor ha van benne hajlandóság a dolog felé..

2009. dec. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Eszem ágában sincs rábeszélni a bulira sőt...

Én csak azt akarom, hogy kicsit szórakozzon, jól érezze magát. Ha Ő ezt itthon teszi hát tessék, nem állok útjába.

Én csak a saját tinikoromra gondolván furcsállom ezt.

A kételkedőket, hogy kamu a kérdés, meg ilyenek tudom sajnálni.

2009. dec. 29. 17:38
 27/27 anonim ***** válasza:
53%

Az én tanácsom rövid lesz:


Hagyd, hogy a fiad azt csináljon, amit akar!

Ha otthon akar lenni az is jó, ha bulizni akar menni az is jó!

Csak figyelj oda, hogy ne erőltesd rá a Te életszemléletedet (sok buli)!

2009. dec. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!