Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egy kérdésből kiderül,...

Ha egy kérdésből kiderül, hogy a kérdező homoszexuális, akkor miert akarja a legtöbb kommentelő megverni, illetve miért csak a fiúkat kell megverni, vagy a homoszexuális lányokat is verni kell?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert nem értem mi az összefüggés a homoszexualitás és valakinek az összeverése között.A "be kéne verni a pofádat" típusú válaszokra gondolok.Példaául ha megverünk valakit akkor annak hirtelen megváltozik a szexualítása?Vagy csak törött álkapoccsal tudom elfogadni valakinek az enyémtől eltérő szexualítását?Mit gondoltok erről?
2010. jan. 6. 21:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem megváltoztatni akarják őket, hanem tüntetően gyűlölni, amiért léteznek.
2010. jan. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Utánanéztem közben,hogy milyenek lehetnek azok a Vásáry André típusú emberek:"Vásáry André Magyarország egyetlen férfi szopránja e hangfaj nem tévesztendő össze a kontratenorral! A debreceni születésű, ritka széles hangterjedelemmel rendelkező operaénekes 2004-ben megnyerte a Miskolci Operaversenyt, majd ösztöndíjjal tanulhatott a The Boston Conservatoryban. Ezután az EMI Hungary kérésére hazajött és elkészítette első, crossover stílusban készült albumát A mesterdalnok címmel.


Vásáry André operaénekes képviselte Magyarországot a római Concorso Internationale Musica Sacra énekversenyen, amelyen világ minden tájáról érkező több mint 300 énekes közül az egy hétig tartó válogatás után a verseny harmincéves történetének első férfi szopránjaként a kivételes hangfajjal rendelkező ifjú dalnok is bekerült a döntőbe. A versenyre már korábbi versenyek győztes énekeseit is meghívták.

A zsűriben helyet foglalt a hamburgi, a nápolyi opera vezetője, a BBC zenei vezetője és számos ügynökségvezető.A versenyt élőben közvetítette a Vatikáni Telepace Televízió, így 160 millió ember számára vált elérhetővé a megmérettetés. A döntő a teltházas SS. XII Apostoli Bazilikában zajlott le, melyen a diplomáciai élet és a római elit is jelen volt. A fiatal énekes Händel, Mozart, Bach és Carissimi egy-egy áriáját énekelte óriási sikerrel." Én egyenlőre semmi irritálót nem találtam ebben a leírásban.

2010. jan. 7. 00:44
 13/22 anonim ***** válasza:
66%
Az emberek, akikről beszélsz, mind rossz életet élnek valójában és másokat okolnak a saját elszúrt életükért. Ezért mondanak ilyeneket a melegekről, cigányokról stb.
2010. jan. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
30%

Mert a homoszexualitás természetellenes, genetikai zsákutca.

És mivel a férfiak az erőszakosabbak, ezért az ő feneküket veszélyeztetőkre agresszívebben reagálnak.

2010. jan. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
20%
A Vásáry tök buz.isan viselkedett a TV-be arra gondoltam.. ne legyél már iq-fighter.
2010. jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre a kérdésre egyszerű a válasz: a verés szándéka az intolerancia kifejeződése. Az intolerancia velünk születik, és neveltetés, vagy tágabb értelemben szocializáció kérdése, hogy az egyén változtat-e rejta. Ez utóbbi sokaknak hiányos...
2010. jan. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezőnek :


Valaki itt emlegette Vásáry Andrét. Amit leírtál, abban valóban nincs semmi, de ezek szerint nem nézted az RTL klub műsorán a Csillag születiket, amiben legutóbb részt vett (bár számomra érthetetlen, hogy hogyan tehette meg, mert hisz mint fentebb írtad, már jelent meg albuma az EMI gondozásában). No, lényeg ami lényeg, ott nem volt valami férfias a viselkedése és akkor még enyhén fogalmaztam.


A témához : alapvetően nem kedvelem a melegeket, akik velem akarnak buzulni azokat még kevésbé. Ennek ellenére kicsit paradox módon van egy meleg barátom, aki hihetlen jó és segítőkész ember. A hasonló beállítottságú barátai között is van egy csomó, akikkel szívesen dumálgatok.

2010. jan. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Valóban nem néztem az RTL adást.Persze el tudom képzelni ha irritáló volt,de sajnos nem láttam.Én sem értem hogy került az RTL klub műsorába ilyen sikerekkel a háta mögött.Lehet hogy inkább nem kellett volna.

Más is van úgy ezzel,mint az a válaszoló,aki azt írta hogy veszélyeztetve érzi a fenekét,ha meglát egy meleget az utcán?Hányszor fordult elő eddig,hogy egy meleg megerőszakolt egy másik férfit az utcán,mondjuk délelőtt 11-kor a villamosmegállóban?Tényleg van ilyen?Vagy valami más indokolja egyes felnőtt férfiaknak azt a rettegését,hogy veszélyeztetve van a fenekük,hiszen bármikor felbukkanhat egy meleg aki éppen az ettől általánosan rettegő illető hátsójára, ugrásra készen támad? Szerintem az a férfi aki erre gondol, miközben sétál egymagában az utcán, az NEM EGÉSZSÉGES!Inkább bővebben nem fejteném itt ki hogy még mit gondolok az ilyen szerencsétlenekről.

2010. jan. 10. 20:21
 19/22 A kérdező kommentje:
Remélem hogy nem sértettem meg a válaszolót,alapvetően nem gondolom,hogy ő ilyen (legalábbis bízom benne),csak a válaszból arra következtettem hogy esetleg egyébként léteznek ennyire beteges hajlamú emberek.
2010. jan. 10. 20:32
 20/22 ceri ***** válasza:

Meleg és meleg közt is van különbség. Ha nem tolakodóak, nem mutogatják magukat nekem semmi bajom velük. Bár én is undorodom tőlük, de megverni?.... Ugyan miért? Félresikerültek, az ő bajuk és nem az enyém. A verés téma azóta van mióta a büszkeségükkel provokálják a normálisakat. Verekedni a fiúk szoktak, általában a primitívebbek, de talán lányokat még ők sem.

A heterók undorodnak a saját neműekkel történő szexuális kapcsolattól. Mikor a melegek vonulgatnak, mutogatják magukat, akkor ezt az undort magukra irányítják. Olyan ez mintha egy tányér sz..t tálalnának fel vasárnap ebédre. Amit -ha nem is rajongunk érte, de- elviselünk a mellékhelyiségben, nem tűrjük el az asztalon.

2010. jan. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!