Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen típusú ember az ilyen?...

Milyen típusú ember az ilyen? Vannak ilyenek az ismerettségi körödben és mi a véleményed róluk?

Figyelt kérdés
szóval olyan szűkszavú emberre gondolok akit alig hallasz beszélni, önkéntesen saját gondolatait szinte soha, jobban szereti megtartani, és szerény visszafogott, nehezen nyílik meg mások előtt. idegene kelőtt feszült és távolságtartó ha kérdezik röviden válaszol. viszont egy kicsit másik oldala hogy azzal a néhány emberrel általában akikkel jóban van sokszor "viccelődik" inkább ilyen kis szójátékokkal hirtelen szituációkban adódó apró poénokkal, ami igen erősen favicc és elvont erőltetett humor kategóriába illik de nem annyira hogy bosszantóva váljon. olvasd el mégegyszer, vannak neked ilyen ismerőseid akiket az alábbi jellemzés takar? mi a véleményed róluk? én így jellemezném magam.
2010. jan. 7. 19:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
2010. júl. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam,vagyok(mostanában ,már 22 évesen kezdek el változni),a barátaim(nincs túl sok) is ilyenek,direkt keresem a hozzám hasonló emberek társaságát. 22/f
2010. júl. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Egy barátom is ilyen, egyszer a hallgatagsága miatt valaki azt mondta róla, hogy biztos csak fogyatékos lehet.

Pedig egy éles eszű ember és pont egy ostoba állította ezt róla. A hallgatáshoz sokszor több ész kell, mint az értelmetlen szófosáshoz.

A poénjai viszont jók, igaz, azokhoz humor is kell.

2010. aug. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
én is elég hallgatag vagyok, és általánosban rólam is azt hitte egyik osztálytársam hogy fogyatékos vagyok, és ezt mondta rólam másoknak :'((( elég hülyék tudnak lenni az emberek :S
2010. aug. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Na igen, talán ide illik az, hogy a hüly.k okoskodnak, az okosak meg sokszor hüly.skednek (vagy inkább hallgatnak).
2010. aug. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!