Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az anime, manga rajongók...

Az anime, manga rajongók között miért van annyi Jobbikos meg Harmadik Birodalom rajongó?

Figyelt kérdés

Jó néhányat ismerek, mennek mindig Anime Conra Budapestre, be is szoktak öltözni.


1-2 kivétellel, szinte mind Jobbikos , meg oda a vannak a Harmadik Birodalomban használt katonai egyenruhákért, építészetért.



2014. júl. 19. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezek az emberek hajlamosak arra, hogy rajongjanak a szubkultúrákért. És mindkettő az.
2014. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%

1) Nem minden otaku jobbikos (habár nem csodálkoznék, ha így lenne, hiszen jó az ízlésük).

2) Nem minden jobbikos imádja a HB-t. Én is Jobbikos vagyok, de nem vagyok NB rajongó.

3) Attól nem lesz valaki NB rajongó, hogy felvesz egy egyenruhát. Az animékben elég sok fajta egyenruhát láttam már.

4) Magyar vagyok, jobbikos és otaku, de ez nem azt jelenti, hogy minden otaku jobbikos és magyar.

2014. júl. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Továbbá:

Nem minden otaku orosz párti. Az egyik otaku fórumon Krím megszállásával kapcsolatba voltak olyanok akik Ukrajnának adtak igazat.

Szomorúan be kell vallanom, hogy a magyar otakuk között is van olyan, aki magyar ellenes. Azt mondta, hogy Magyarországnak és a magyarságnak meg kéne szűnnie, és hogy utálja a magyar nyelvet.

Mikor volt a választás, én elmondtam néhány otakunak, hogy én a Jobbikra szavaztam. Néhányan azt mondták, hogy rosszul tettem.

2014. júl. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Éppen hogy több a balos, a liberális. Már ha azt nézed, hogy van egy csomó shounen/shoujo ai manga, és a középiskolák tele vannak yaoi- és yuri rajongó lányokkal. A jobboldaliak meg utálják a melegeket.
2014. júl. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én otaku vagyok, de nem vagyok jobbikos. Sőt, egyik otaku ismerősöm sem otaku.

Katonai egyenruhákat viszont szeretem. Nem az adott nép, vagy eszméi miatt, hanem csak mert szimplán jól néz ki.

2014. júl. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Kedves gábor(direkt kisbetüvel) már nem elég, hogy facebookon terjeszted a vackaidat, ide is kiköltöztél?De elmondom, arányaiban kb ugyanannyi jobbikos van conon, mint egy focimeccsen, vonaton vagy a tescoban.Csak azért, mert te jobbikosokkal találkoztál, nem jelenti azt, hogy mindenki az.

Ui. Ha nem õ vagy, bocs az elejéért, de van egy fickó aki állandóan és mindenhol a baromságait terjeszti a conosokról(köztük ezt is)

2014. júl. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Sőt, egyik otaku ismerősöm sem otaku. "


Ezt jól megaszontam :DD bocsi, kicsit fáradt voltam :D

Tehát: *Sőt, egyik otaku ismerősöm sem jobbikus

2014. júl. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A fiatalok körében kezd egyre inkább elterjedni ez a jobbikos világnézet; és az animéket is főleg ciatalok nézik, szóval nyilván van egy keresztmetszet, de nem gondolom, hogy kettőnek köze lenne egymáshoz...
2014. júl. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ajj, pista.. Megint politizálsz!! Megmondom a tutit én ám!! A Jobbik és az otaku egy és ugyanaz, aki otaku az jobbikos, csak nem tud róla. Faviccet hátratéve, az animék azok egy vagy több főszereplőről szólnak aki valamielért felsőbbrendű mint a többi, és nem úgy mint a baloldaliaknál hogy mindenki ugyanaz, vagyis az anime egy jobbik koppintás, gondolom a véleményem törölni fogják mert ez egz grúz ellenes vélemény és a gyikosok egytől egyik GRÚZOK.
2014. júl. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 oliwer015 válasza:

nővérem is szereti az animét még se jobbikos

én meg csak szimolán büszke vagyok hogy magyar vagyok

2014. júl. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!