Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Más is szokott egyedül járkáln...

Más is szokott egyedül járkálni rajtam kívül?

Figyelt kérdés

25-30 közti lány vagyok. valahogy nem sikerült olyan barátokat beszereznem, akikkel jóban-rosszban együtt vagyunk, és mindig lehet rájuk számítani, és már unom, hogy az egyébkénti barátaimnak nem túl sok ötlete van, hogy hova menjünk a bulizáson kívül. nincs velük semmi baj, és aranyos emberek csak... na, értitek, nekem inkább tartalmasabb szórakozásra lenne igényem, elmenni ide-oda, utazgatni, akár Mo.-on belül, vagy kívül, kirándulgatni, állatkert, főzni egymásnak, puzzle-t kirakni, koncertekre járni, stb. egy ideje meguntam tehát, hogy az életünk a random bulizásból és kocsmázásból áll, nekiálltam egyedül elmászkálni színházba, más helyekre, amihez éppen kedvem van. sokkal boldogabb ugyan nem vagyok ettől, de legalább megvan az érzés, hogy én tettem magamért valamit. meg reménykedem benne, hogy hátha valahol találkozom vmi jó társasággal, akikkel el lehet beszélgetni (ilyen időnként történik is). azért persze magányosnak érzem magam,és egyedül kicsit unom is ezeket, rossz, hogy nem tudom megosztani az élményeket és az időmet senkivel.


a kérdésem az lenne,hogy más is szokott ilyet csinálni?


ne jöjjön azzal senki, hogy pasizzak be, mert nem erre vagyok kíváncsi, valamint, ha előbb utóbb meg is történik, nem arra fogom tartani az illetőt, hogy teljesen lefoglaljuk egymást, és mindent, és mindenkit kizárjunk az életünkből. úgy érzem, hogy magam is meg kell tudnom oldani az életemet, akkor is, ha egyedül vagyok. egyszerűen csak jól akarom érezni magam, és hiába próbálkozom vele, egyszerűen még nem tartok ott.

egyszerűen nincs más választásom, mert itthon ülni egyedül mindennél rosszabb.


2010. jan. 18. 04:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
igen én is így vagyok ezzel sajnos csakhogy én már egy falat húztam fel magam és az emberiség közé és jobban szeretek egyedül lenni. Te ne ess ebbe a hibába... Üdv: S
2010. jan. 18. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
én egyáltalán nem szeretek jobban egyedül lenni. csak nincs társaságom.
2010. jan. 18. 05:19
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
értem én de egy idö után annyit leszel már hm "magaddal" hogy majd úgy érzed jobb is úgy... én is szívesen elmennék ide oda de a barátaimnak sosincs idejük rám. így marad az egyedül mozizás az egyedül színházozás az egyedül múzeumozás :)
2010. jan. 18. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is inkább csak ismerőseim vannak. A régi barátaim átvertek, vagy már saját életük van, szóval én is egyedül vagyok.Nekem van barátom és vele szoktam járkálni,de mi nem járunk bulizni vagy egyéb helyekre, főleg az utazás korlátai miatt,mert én nem Pesti vagyok és nálunk csak kocsmák vannak.Ő néha haverozik.Szóval én járkálnék,de egyedükl nem járok sehová,mert én inkább társas lény vagyok és a mozizásokon kívül nem járok sehová sajnos.Így magányos is vagyok, szóval jól jönne egy baráti társaság, de sajnos ilyet én nem találok.
2010. jan. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én szoktam, de ritkán. Mivel a barátaimmal szétszóródtunk a világban. Mondjuk színházba mostanában jó partner a húgom, a pasim meg sikerült elrángatni egy-két múzeumba (anyukáját kértem, hogy győze meg, hogy az neki jó). Egyedül is jó menni, de azért együtt jobb. Van kivel megbeszélni az élményeket. De hát itt az internet, miért nem keresel itt társaságot? Pont tegnap kaptam egy ímélt, amiben egy baráti társaság írta, hogy várja seretettel a új tagokat, igaz, ők kirándulni járnak. Honlapjuk is van. Szerintem ilyen színháaós társaságok is vannak fenn a neten, csak meg kell keresni őket.
2010. jan. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon sok embernek akad előbb utóbb ilyen gondja. Ezt a mai kor hozza magával. Sajnos az emberek felszínesek, vagy közömbösek mások iránt(tisztelet a kevés kivételnek)Ezért egyre többen magányosak még akkor is, ha sokan veszik körül őket.
2010. jan. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én nagyon sokáig így voltam, bár nekem ez depresszió miatt volt...aztán egyszer a munkám okán eljutottam egy emberhez, akivel beszélgettem egy sportról. Ennek harmadik éve, és azóta rengeteg barátra tettem szert. Hétvégente eljárunk túrázni. Hol egyedül megyek, hol csapatosan, de ha egyedül megyek is, biztos hogy valamelyik ismerőssel összefutok...

Próbáld meg:


ttt.tr.hu

2010. jan. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Van egy barátnőm aki dettó olyan mint te. (oroszlán a horoszkópja, bár lehet h ez nem horoszkópfüggő)

Mindegy, hát ő is elhív néha ide-oda és olyankor jókat bulizunk, de én nem bírom szusszal az ő bulijait, mert ő minden hétvégén megy, én meg ritkábban. Én inkább itthon ülök a barátommal, vagy idehívunk pár embert aztán bulizunk itt. Biztosan több élményed lesz, ha nem foglalkozol másokkal, mert pl én sokmindenről lemondok, amit szereték a pasimmal csinálni, de ő nem akarja, akkor azt mondom, hogy najó, akkor én sem. Neked ilyen szempontból jobb, mert egyedül is képes vagy bulizni, vagy elmenni egy moziba. Elég önálló lehetsz, na én nem ilyen vagyok, és becsülöm az ilyen embereket. Én egyszer voltam moziba egyedül, de azt is szar volt, mindenki röhögött, mert vígjáték, de egyedül röhögjek, é nekem az nem ment, tök hülyén éreztem magam, de mondjuk bringázni jártam régen sokat egyedül, mert imádok nyáron biciklizni, volt hogy ilyen 40 kilómétert is letekertem egy nap, nah oda meg velem nem jön senki. Dee egyedül az sem az igazi, ezért mostmár ott tartok, hogy a bringázást is hanyagolom. Inkább itthon tespedek a számítógép előtt, aztán kész. Csinálom ugyanazt, amit a barátom.

2010. jan. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
érdekes, hogy én azt hittem, szinte egyedül vagyok a problémámmal, erre kiderül, hogy ezek szerint ez népbetegség. egyébként én azért csinálom,mert nem akarok lemaradni egy csomó érdekes dologról, és unatkozni, csak mert a barátaim / pasim nem partnerek ebben. mondjuk én asszem nem is járnék olyannal, akivel nem egyeznek meg az igényeink ebben. ugyanakkor nem is díszkíséretnek tartanám, mindenkinek van saját élete. itthon ülni mindennél rosszabb, ettől aztán tényleg depressziós leszek, szóval ha épp más nincs, akkor sétálok egy nagyot, ha egyedül, akkor egyedül. szórakozóhelyekre is szoktam egyedül beülni, akkor általában olvasok vagy számítógépezek, szerencsére van egy pici laptopom, amit bárhova el tudok vinni. persze akár ilyen helyeken meg is ismerkedhetek valakivel. ennek is szeretnék esélyt adni.
2010. jan. 18. 15:08
 10/14 anonim ***** válasza:

"erre kiderül, hogy ezek szerint ez népbetegség"


Igen, az. De hamar ki lehet belőle gyógyulni. Férjhez mész és szülsz, onnantól kezdve lefoglal a gyerek. Megfigyelhetted, hogy kisgyerekes házaspárok számára egyetlen téma létezik, a gyerek (ha véletlenül mégsem csak az, akkor a többi a tapéta/szigetelés/kövezés/parkettázás témakör), falra lehet mászni tőlük, olyan idegesítően unalmasak, viszont: életük összes filozófiai kérdése örökre megoldva azzal, hogy munka és gyerek mellett nem lehet ráérni semmire és az ember lebutul. A legtöbb ember siet, hogy eljusson ebbe az állapotba, mert nem tud mit kezdeni az idejével. Ha megvan a család és a gyerek, az viszont már szerencsésen megsemmisíti az összes időt és lebutítja az embert arra a szintre, ahol már sohasem elégedetlen többé.

2010. jan. 20. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!