Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli babátok aki még...

1 év körüli babátok aki még nemtud magabiztosan egyedül járkálni, hol van egész nap, mit csinál? Mert ugye nem lehetek egész nap a nyomában, főzni, takaritani, tanulnom is kell. Ezért sokat van állókában, de ugy sajnálom.

Figyelt kérdés
Ha leteszem a földre mászni,akkor is figyelni kell, mert megeszi még a morzsát is a földről. nektek mennyit van állokában,és szabadon?
2009. okt. 7. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

az enyém is most tanul menni(1 éves)

sosincs járókában, nekünk nincs is olyanunk.

egész nap szabadon van, és oda megy, ahova akar, általában utánam.

együtt főzünk, azt utálja :) de akkor is kell :)

2009. okt. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Szabadlábon van egész nap :) Max napi 10 percet van járókában, ha esetleg olajban sütök ki valamit. Egyébként ülünk a szőnyegen vagy az ülőgarnitúrán játszünk, jön velem a konyhába főzni, pakolja a dobozokat, fakanalakat, jön velem a fürdőbe ha zuhanyzom .
2009. okt. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem járokát irtam,hanem állókát, azaz utazóágyat.
2009. okt. 7. 20:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocs, tényleg. De a lényeg ugyanaz, hogy szabadlábon van :)
2009. okt. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

igen, a lényeg ugyanaz.

velem is jön mindenhová, wc-re is :)

ja, és van neki egy járássegítő-izéje, azzal is tud szórakozni-ha akar

2009. okt. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Enyém szintén "szabadlábon" garázdálkodik. A járóka lassan már csak játéktartóként funkcionál, egész nap kb összesen 3/4 órát van benne (Wc, forró edényekkel bűvészkedés, felmosás ilyesmik). Egyébként a Wc kivételével övé az egész lakás (mind a 48 négyzetméter :) ), itthon már egész magabiztosan megy egyedül - ha olyan kedve van. Egyébként összevissza mászik, megy, fiókokat húzgál, ágyneműtartóba mászik, szekrényt rámol. Persze ezeket biztonságossá tettük és az ő holmija van benne. Együtt teregetünk, porszívózunk ilyesmik.

11 és fél hónapos kislány

2009. okt. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
szintén szabadon van, a járókában csak akkor van, ha vasalok. Jobb neki, ha szabadon mozoghat.
2009. okt. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szintén szabadlábon. ;)

Nem győzök felsöpörni, felmosni, mégis talál morzsát. Ha nem talál, hát csinál magának! Elszórja az ételt, ha nem figyelek, simán megeszegeti a földről!

Együtt főzünk, együtt mosunk, mosdóba is együtt járunk (sajnos). Ha magamra csukom az ajtót, úgy üvölt, hogy majd' megsüketülök!

Mosogatás közben hűtőmágnesekkel játszik, vagy a nadrágomba kapaszkodva ácsorog.

Utazóágy a dédinél, járóka a padláson (abban is üvöltött).

Ez van.

Ja, és 11 hónapos kislány.

2009. okt. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi még szerencsére járókában nőttünk fel, és anyukám tudott mindent csinálni. Én nagyon szerettem a járókát, hisztiztem, amikor elvitték. SZerintem nem normális, hogy egy csecsemő vagy totyogó egész nap kint legyen... De ezek a mai gyerekek nyugtalanabbak, jobban fel vannak spannolva :-(
2015. aug. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!