Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos kisfiam nem hajland...

15 hónapos kisfiam nem hajlandó egyedül járkálni. Mi lehet a gond? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
13,5 hónapos volt mikor elindult-igaz csak rövid távokat tett meg,de valahogy itt leragadtunk.Pár lépés után a kezünkért nyúl,ha nem kapja meg négykézláb halad tovább.A lakásban szinte mindenhova ujjunkat fogva közlekedik(volt 1-2 esése de csak seggre pottyant).Kint a szabadban jobb a helyzet-ott gyakran magától elengedi az ujjunkat.
2011. ápr. 15. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Még nem érzi magát biztonságban, szerintem idő kell még neki, hogy stabilabban tudjon járni, fejlődnie kell az izomzatának, az egyensúlyérzékének. Mászva gondolom gyorsabban eljut oda, ahova szeretne. Szerintem inkább ne segítsetek neki, hadd gyakorolja egyedül a tudományát, sőt azt is meg kell tanulnia, hogy néha bizony elesik, és akkor hogyan essen, hogy ne fájjon.
2011. ápr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Az esések jól mennek,vagy seggre esik,vagy szépen kirakja maga élé a kezeit ha előre.De az egyensúlyozással gond van...

2011. ápr. 16. 15:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nálunk meg pont fordítva van!Egy hónapja indult el egyedül,itthon csak megy kapaszkodás nélkül,rója a köröket,de kinn csak kézenfogva hajlandó pár lépést tenni-14 hós.Én türelemmel várom,h majd egyszer nekiinduljon.
2011. ápr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!