Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A magyarok többsége miért...

A magyarok többsége miért ilyen depressziós rosszindulatú?

Figyelt kérdés
Ha megnézzük a délebbi népeket, latin népeket akkor az látható hogy ott az emberek jókedvűek, segítőkészek, vidámak. Pedig ott több szegény ember él mint nálunk.
2014. szept. 8. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, én max. 4-5 ilyen embert ismerek... Pedig sok embert ismerek.
2014. szept. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kérdező egyetértek,én is így látom :S
2014. szept. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
A magyarok tipikusan depresszív emberek, soha semmi sem jó nekik (tisztelet a kivételnek). Imádnak másokat hibáztatni a saját rossz körülményeikért, amiért legtöbbször a kormány a hibás, ők maguk sosem.
2014. szept. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Délről észak felé haladva (legalább is Európában) nő a depresszió aránya a népességben, amit a fény hiányának, azaz a szervezetet érő egyre inkább kevesebb fénynek tulajdonítanak.
2014. szept. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek tobbsege nem ilyen. Ez egyszeruen nem igaz, csak eppen mar olyan sokszor leirtak, hogy az emberek kezdik igaznak venni. Ne hidd el ezt a maszlagot es probalj meg te a mosolygos jo pelda lenni. (direkt nem misolygos kivetelt irtam)
2014. szept. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
92%
Ha a Gyakorikérdések politika rovatába belenéztek, akkor láthatjátok igazán a magyar valóságot. Egy emberként hordják le azt, ha valaki szerint nem a kormány a hibás valamiben, még akkor is, ha igaza van az illetőnek maximálisan. Senki se képes elismerni, hogy semmit se kezdett az életével, és megérdemli, hogy oda jutott, ahol van. Mást könnyebb hibáztatni itthon, mint saját magunkat, sajnos.
2014. szept. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
En is igy lattom. Azert pl. a latin amerikai orszagokban nagyobb a szegenyek aranya megis maskepp allnak az elethez lazabbak, jo kedvuek nincs az a nagy rohanas mint itt.
2014. szept. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is így látom,az ismerőseim közt inkább az a kivétel aki nem ilyen.
2014. szept. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

6-os. Mi az amit ez a kormány jól tett? Nem a híveivel, hanem a többiekkel?

Tetszetős szöveg, hogy nem tett semmit az életével! De mond már meg, hogy egy ápolónő, mentős, tűzoltó, pedagógus, vagy szakmunkásnak mit kellett volna vagy kellene tennie az életével, hogy ne legyenek anyagi gondjai?

Vagy mit kellett volna tennie egy közeli ismerősömnek, aki az egyetem elvégzése után 30 éven keresztül kutatóként a Magyar Fizikai Kutató Intézetben dolgozott. Két éve létszám leépítés miatt 55 évesen elbocsátották, mert az Intézet költségvetését a Fidesz-kormány jelentősen csökkentette.

A valóságot kellene látni, nem a narancsködön keresztül.

2014. szept. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nos en meg visszakerdeznek: Miert kell altalanositani folyton? A magyarok kozt valoban sok a depresszios, de a rosszindulatu jelzovel vitatkoznek. Hidd el, a tobbi nemzeteknel sincs kevesebb rosszindulatu. En mar csak tudom, kulfoldon elek. Nem ertem, hogy miert kell folyton a magyarokat szidni, amikor a tobbi nep sem makulatlan... Nekik is ugyanannyi hibaik vannak. A britek latszolag kedvesebbek, de a legtobbjuk csak megjatssza magat, hamis kedvesseggel eli a mindennapjait. Azonkivul irto rendetlenek es piszkosak, komolytalanul viselkednek, kisse bekepzeltek, nincs bennuk egeszsegtudat, egyszeruen nem gondolkoznak. SEMMIROL. Nem szandekom bantani oket, csak az igazat allitom, ok ilyenek. A magyarok pedig semmivel nem rosszabbak naluk!
2014. nov. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!