Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A kövér már nem is ember? A...

A kövér már nem is ember? A kövéreket nem kell szeretni? Miért utálják annyian a kövér embereket? Egyáltalán mi a bajuk velük? Neked mi a bajod velük?

Figyelt kérdés
Én egyáltalán nem utálom, és nem ítélem el őket. Egy kövér ember is lehet boldog, vidám, kiegyensúlyozott. Nagyon sok kövér embert láttam, és látok akik nevetnek, boldogok, csak úgy sugárzik róluk a harmónia.
2010. jan. 19. 21:48
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom a kövérekkel. Ennek ellenére tényleg nem egészséges állapot. Itt a valódi túlsúlyosságra gondolok, amikor már min 20-30 kiló felesleg van az emberen, nem arra, amikor tizenéves 40 kilós kiscsajok fogyni akarnak, mert "undorító kövérek".
2010. jan. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
47%
De, a betegség válogat. Erre majd rá fogsz jönni. Egyébként én nem gúnyolom stb. a kövéreket, de nem is fogadom el, ha úgy tetszik pálcát török, és az első adandó alkalommal a tudomásukra hozom, hogy bajban vannak. És megpróbálok segíteni, biztatni. De én ezt egy pillanatra se fogadom el, pont az ő érdekükben.
2010. jan. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:
Nem, nem válogat. Én nem vagyok kövér mégis asztmás vagyok, két lépcsőfok után már fulladok. Nézd meg, hogy a kórházakban körülbelül fele-fele arányban oszlanak meg a kövér és nem kövér emberek.
2010. jan. 19. 22:24
 14/47 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem a kövérekkel van bajom, hanem ezzel a nagy fogyózási lázzal a nők körében. Én elég vékony vagyok, hízni szeretnék, nem megy. Kapom én is a magamét emiatt, nem tudok rajta változtatni, viszont az, hogy a csapból is a fogyókúra folyik, hogy nem lehet egy normális ebédszállítótól rendes kaját rendelni, mert a 90%a fogyókúrás, hogy ezen az oldalon is külön "fogyi" rész van, és hogy nyomják, hogy jajj miért a "csont kollekció" a divat, stb. stb. Nekem is vannak kövér barátaim, ismerőseim, sose ítélném el őket, csak azokat akik az önbizalomhiányukat a vékonyak sértegetésével próbálják leplezni. Nem rosszindulatú hozzászólás akart lenni, csak kicsit kibuktam a másik véglet nevében is, elnézést.


24/L

2010. jan. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
34%
Számomra a dagadtak a lustaság és a dőzsölés szimbólumai, attól függetlenül, hogy nincs semmi bajom velük.
2010. jan. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:
A fogyókúra láznak tényleg ez a másik vége, hogy mindenki, aki nem is kövér fogyni akar.
2010. jan. 19. 22:28
 17/47 anonim ***** válasza:
76%
Jó, a betegségnek a kövérség csak egy tényezője. De hidd el, hogy nem véletlen csoda (vagy csapás), ha beteg leszel, az esetek túlnyomó részében neked is közöd van hozzá. Állítom, hogy az emberek 90 %-a 70 éves kor alatt a hibás táplálkozás, a mozgáshiány, a hülye gondolkodás és újabban a környezeti ártalmak miatt lesz beteg. Nem úgy lettünk megtervezve, hogy betegek legyünk. Ez nem az élet természetes része.
2010. jan. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
36%
koverek sokkal husegesebbek. statisztika...
2010. jan. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
33%
nem meglepő
2010. jan. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
Mert neked ugyan mi gondod van velük, hogy ilyet szólsz, hogy nem meglepő?
2010. jan. 19. 22:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!