Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A kövér már nem is ember? A...

A kövér már nem is ember? A kövéreket nem kell szeretni? Miért utálják annyian a kövér embereket? Egyáltalán mi a bajuk velük? Neked mi a bajod velük?

Figyelt kérdés
Én egyáltalán nem utálom, és nem ítélem el őket. Egy kövér ember is lehet boldog, vidám, kiegyensúlyozott. Nagyon sok kövér embert láttam, és látok akik nevetnek, boldogok, csak úgy sugárzik róluk a harmónia.
2010. jan. 19. 21:48
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
69%

Hát én egy kövér lány vagyok, és engem senki se szeret mert 'atomdepis vagyok és visszahúzódó' + szemüveges, izzadok, büdös is vagyok állítólag, szóval nagyon szeretnék lefogyni és megváltozni!

Viszont egyáltalán nem minden kövér ember olyan mint én!

2010. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:
És nálatok hol kezdődik a kövérség? Mire mondjátok azt, hogy na ez már tényleg kövér?
2010. jan. 20. 19:56
 33/47 anonim ***** válasza:
85%
14:41-es vagyok: nálam nagyon változó, magasságtól is függ. Olyan 80 kilótól, talán. De amit írtam, azt a durván kövér emberekre értettem, akik mondjuk... nem tudom, százon felüliek? Mondjuk most van egy osztálytársam, aki iszonyat kövér, de nem hiszem, hogy van 100 kiló. Szóval nem tudom.
2010. jan. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
48%
19:39: A fürdéshez miért kell olyan nagy változás??? :O
2010. jan. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
76%
Fürdök, hajat mosok mindennap, használok izzadsággátlót, váltom a ruháimat rendesen, állítólag mégis van szagom.
2010. jan. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, hogy kinél hol kezdődik a kövérség, mert eszméletlen, hogy milyen emberekre rá nem mondják mások, hogy kövér. Például rám is. Pedig én egyáltalán nem vagyok kövér. Mégis sokak szerint fogynom kéne, és nem értik meg, hogy engem nem érdekel a súlyom, és nem is akarok fogyni, lévén, hogy nincs miből.
2010. jan. 20. 22:00
 37/47 A kérdező kommentje:
Amúgy nem zavar, hogy kövérnek néznek, az zavar, hogy állandóan diétás tanácsokkal tömik a fejemet a nélkül, hogy kérdezném. És még ha valóban kövér is lennék, akkor sem értem, hogy miért zavarna bárkit is? Ártok én azzal valakinek? Szerintem nem.
2010. jan. 20. 22:03
 38/47 anonim ***** válasza:
100%

Valamennyire mindenki saját magához viszonyítja a többi embert. Én vékony vagyok, nálam a kis felesleg is kövér, de aki közepes (számomra), annak lehet az még teljesen normális. Annyira relatív. Nyilván akinek pl. már a járásán is látszik, hogy nehezére esik a súlya miatt, illetve betegségei vannak ebből kifolyólag, az mindenki számára kövér.

Aki esztétikailag testesebb csak, azon meg könnyen lehet javítani, ha igazán akarja.

2010. jan. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:
Ha igazán akarja. És ha nem akarja? És ha így érzi jól magát a bőrében?
2010. jan. 20. 22:05
 40/47 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarja, akkor csak a szokásos csipkelődésekkel kell szembe nézni (én is kapok eleget, hogy egyek már, csak hiába), de ugyanígy beszólnak a szeplőre, csámpás lábra, furcsább arcberendezésre, sőt öltözködésre is... Aki nem tökéletesen szimmetrikus, és nem esik mindenben a "normál" kategóriába, azt piszkálják.
2010. jan. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!