Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik a tömegpsz...

Szerintetek létezik a tömegpszichózis, és normális embereket is veszélyeztet?

Figyelt kérdés
Párom emiatt nem enged be október 23.-án Pestre, fél, hogy a tömeg megint megőrül, és velük együtt én is. :) Jogos ez? Nem vagyok egy vandál, balhés alkat, és lány vagyok...
2014. szept. 22. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. De ha randalírozók közé kerülsz, akkor is bajod eshet, ahogyan 2006-ban is lett bajuk, akik a csőcselék közé keveredtek.
2014. szept. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik, de csak arra hat, aki fogékony rá. Én 100%-ig biztos vagyok abban, hogy nincs az a randalírozó tömeg, ami eltudna csábítani. :D
2014. szept. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt elhiszem, csak ilyenfajta tömegből ezáltal erősen kilógni, nem túl jó gondolat. Esetleg elég határozottan megkérdezhetik, miért nem tartasz velük. Rosszabb verzióként ellenfélként értékelnek.
2014. szept. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szóval igaza van, maradjak itthon?
2014. szept. 23. 13:29
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha az esélyét sem akarod megadni egy esetleges balhénak, amely akár el is fajulhat, akkor igen, maradj otthon.
2014. szept. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!