Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintettek letezik lany-fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek letezik lany-fiu baratsag? Es szerintettek ez normalis egy kapcsolatba? Marmint az hogy attol lajkolgathat, beszelgethet es lehet lany baratjai ha van szerelme? Mit tudnek tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
a baratommal 9 honapja vagyunk egyutt..de en majdnem minden lanyra feltekeny vagyok..ha latom hogy egy lanynak lajkolja a kepet vagy beszel vele szo szerint el borul az agyam..egyszer megcsalt..vagyis egy csajszi lesmarolta ..e megbocsajtottam es szeret azt mondja es a maga modjan bizonyitja is ..de mint montam elborul az agyam ha massal latom..van egy lany ra irtam es montam hogy hagya beken a baratom s azt monta hogy neki van baratja es hogy olyanok mind a testverek ..de nagyon felek..es ha elmegy valahova pl barba rettegek..nem tudok aluni ejjel mert felek hogy elhagy es megcsal es elvalasztanak tole ..

2014. szept. 6. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
igen, van barátság. pl amikor összevesztem a pasimmal, egy barátnőmet se tudtam kirángatni, mert minden "sürgős"dolga volt.. a fiúhaverom meg rögtön jött és kvztunk. itt nem baratsagokkal van a gond, hanem h egyszer már megcsalt.. és azt nem is egy baratjaval tette.. mert a barat attól barát h nincs ilyen....
2014. szept. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
es akkor ezt mit jelent? ez normalis helyzet igy?
2014. szept. 6. 19:47
 3/9 anonim ***** válasza:
igen, normális helyzet, h beszél a barátaival... te jó ég...
2014. szept. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
meg akkor is ha az egy lany es tudja hogy nekem faj?
2014. szept. 6. 19:50
 5/9 anonim ***** válasza:
igen, még akkor is. mert a barátok azok barátok. mi a frászkarikára vagy féltékeny? adjon fel mindent, mert vagy te? a pasimnak is vannak lányhaverjai, nekem is fiúhaverjaim. ÉS??? eszembe se jutott volna tőle azt kérni, h ne haverkodjon velük.
2014. szept. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ha valakit szeretunk akkor csak vele foglalkozunk..es igen..adjon fol..mert ha szeret en fontosabb vagyok mint a lany baratjai
2014. szept. 6. 19:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Kerdezo, te segghulye vagy. Segaz, ha ennyit rinyalsz, ugyse lesztek mar sokaig egyutt.
2014. szept. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
TE JÓÓÓ ANYÁÁÁM... meg is érdemelnéd h otthagyjon... elszakítanád mindenkitől???? lol... önző vagy....
2014. szept. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Te valószínűleg még nem vagy 18 éves, így a "Felnőtt párkapcsolatok" kategóriát jogtalanul használod.

Az emberekben benne van a féltés, féltékenység, írígység. Ahogyan múlik az idő, felnőnek az emberek, és a féltékenység elmúlik, vagy csökken. A végén azután szerencsétlen esetben jön a közöny.

A féltékenység tanulható, kibukik a kevés önbecsülés, és tehet hozzá sokat egy nem megbízható partner. Ha féltékeny vagy, csak megadod magatoknak hogy végét vessetek a kapcsolatnak. Mivel azt hiszem túl fiatal vagy, lazán kellene venni a dolgot. Tanulni a szerelmet, a szexet, a párkapcsolatot! Erre való a fokozatosság. Azaz együttjárás, és nem kell félni attól hogy vége lesz. A petting, és azt sem biztos hogy csak eggyel kell kipróbálni. És a legvégén jöhet a szex, amiben szintén nem biztos hogy az elsőtől mindent megkapsz majd. Az is igaz, hogyha szexelsz valakivel, és nem élvezed, nyűgös leszel, és ha bárki csak ránéz az általad tökéletesnek gondolt fiúra, elborul az agyad. Add eg magadnak a lehetőséget, hogy megtaláld azt a fiút, aki boldoggá tehet, kielégít, és tisztel annyira hogy nem csal meg. De ma már a megcsalás sem akkora bűn mint 100 éve volt. Lazíts! Ha valaki el akarja venni, jobb most, mint akkor amikor már lesz 2-3 gyereketek!

2021. máj. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!