Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik még normális életre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még normális életre szóló kapcsolat, vagy ilyen már csak a mesékbe van?

Figyelt kérdés

Sok mindenkibe csalódtam már, és kezdem úgy érezni hogy olyan már nincs hogy valaki megtalálja az igazit összeházasodik vele. Lesz családja, gyerekei, és együtt megöregszenek.

Apám is mindig azt mondja (aki most lépett le egy fiatalabb nővel) hogy az évek során úgy is mindenki megunja a másikat és kiszeret belőle. Olyan nincs hogy senki ne lépjen félre. És majd én is meg fogom látni hogy pár év alatt nagyon meg tudom unni a párom és mást akarok.

Nekem az első kapcsolatom is öt évig tartott és nem untam meg egyáltalán. (tudom ez még semmi) Most nemrég összejöttem egy sráccal, de sajnos ezek miatt benne se tudok megbízni. Meg úgy érzem teljesen fölösleges együtt lenni valakivel, mert elöbb utóbb ugy is csalódni fogok. :(


2014. aug. 31. 11:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Apud butasagot mondott!
2014. aug. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Létezik méghozzá nagyon sok. Csak meg kell találni ami nem biztos h elsőre vagy harmadjára sikerül.
2014. aug. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ez nemigaz :) igenis van életre szóló kapcsolat és bizalom! csak az ilyen emberek tudod nagyrészt már szinte mind foglaltak és hát ők nem kétnaponta cserélgetik a partnereiket mint mások ezért olyan nagyon nehéz találni ilyet :) De hidd el van, és az apádnak nincs igaza, mindenkinek van egy ember akit soha nem tud megunni és soha nem hagyná el senkiért sem, csak nehéz mgatlálni :) szóval kitartás. Te pedig ha már nem tudsz bízni és hinni azon sürgősen változtatnod kell és lerendezni magadban mert ez egy kapcsolat alapja :)
2014. aug. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
A szerelem mulandó mint minden, jobb ha felnősz a tündérmesékből és elfogadod a valóságot, hidd el az is elég csodás, csak nem kell kis naiv hercegnőnek lenni.
2014. aug. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
24%
Ja ez ilyen apám is így él 58 évesen, hogy dug össze vissza. De ő ez előtt 40 évvel is ilyen volt. :D Nekem elmondja, de anyám nem tud róla. Amit nem tud az pedig nem fáj. :D
2014. aug. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Létezik, de minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek is, akivel összetartozol, vele ezeket meg tudod oldani. Nem mindenkinek megy könnyen megtalálni a párját. A régi korokban se volt ez tündérmese, csak mások voltak a körülmények.
2014. aug. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
A nők részéről ilyen kapcsolatra már nincsen manapság igény.
2014. aug. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Létezik igen. És az igazi szerelem sose múlik el. Meg kell találni a hozzád valót és akkor nem unjátok meg egymást:) nem lesz megcsalás és semmi ilyesmi.


Azt persze senki nem garantálja, hogy gyereketek is lesz, mert az megint más téma. (Mi sem vállalunk a férjemmel gyereket) De boldogok vagyunk mert az igazi lelki társat találtuk meg egymásban.:)


Apád dumája alapján ne egyél, mert úgyis kiszarod... szóval hülyeségeket beszél:)

2014. aug. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Látom itt mindenki 20-30 év házasságon túl van, mert annyira k**vára tudjátok hogy milyen az bizonyos szerelem már ekkor :)
2014. aug. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
9. Mondjuk létezik családi példa is, amit látunk, a nagyszüleim több, mint 50, a szüleim több, mint 30 éves házasok...
2014. aug. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!