Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miert utaljak az emberek...

Miert utaljak az emberek Magyarorszagot? Miert nem buszkek arra akik es miert az az elso dolguk h csak el innen?

Figyelt kérdés

Miert szolja le mindenki az orszagot es miert csak a rosszat veszik eszre az emberek?Persze itt nagyon sok a nehezseg (mint barhol) de igenis vannak dolgok amire buszkek lehetunk.

Miert van az, h pl az amerikaiak buszken kihuzzak magukat mikor meghalljak a himnuszukat es nem furcsalja senki (sot inkabb termeszetes dolognak tartjak) ha valaki az amerikai zaszlot kirakja a haza ele..Magyarorszagon meg hulyenek nezik az embert meg kinevetik ha el meri enekelni a himnuszt,ha azt mondja h szereti az orszagot es szeret magyarnak lenni es szinten kinevetik v ferde szemmel neznek v jobbikosnak tekintik azt aki buszke arra h magyar es ennek jelekent kirakja a hazahoz a magyar zaszlot,ne adj' isten esetleg a cimert.Miert van ez?Miert nem termeszetes ez itt nalunk is?



2014. okt. 11. 12:31
1 2 3
 21/29 anonim válasza:

Azt hiszed máshol nem lopnak vagy loptak? :DDD

fuck logic...

2014. okt. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

21: Egyik Móricka vicc is így szól: Móricka ijedten szalad oda apjához. Apu, apu! Ég a házunk!! Erre az apa nyugisan beleszív cigijébe, majd nyugissan ezt mondja: Mit óbégatsz fijam, hisz az egész utca ég.

(De ettől még az otthonuk, életük munkája is elszenesedik, nem?)

2014. okt. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Például amelyik gazda padlását lesöpörték majd családostól beverték egy életre rabszolgának, az mire legyen büszke? Arra hogy az általános iskolában még a gyerekét is hátrányosan megkülönböztették? Vagy arra hogy az általa létrehozott közvagyont munkakerülők privatizálták és nem ő lett a tőkés?

Természetesen kaptam hazámtól én is, például néhány éve Fideszt reklámozók adtak két golyóstollat. Már csak néhány százmillió kell a sok évtizedes sérelemért.

2014. okt. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

"Neked eletedbe semmit sem adott az orszag?Mindenki halas lehet ezert-azert kisebb-nagyobb dolgokert csak ezt hamar elfelejtjuk mert problemabol es bajbol sokkal tobb van mint jo dologbol"

Sokadszorra szajkózod ezt az üres, tartalom nélküli mantrát.Ugyanis: az "ország" abból csepegtet vissza nekünk "kisebb-nagyobb" dolgokat, amit beszedett tőlünk adók formájában és amit nem fizetett ki nekünk a munkánkért (minimálbér)! Ami efölött megmarad, abból meg eltartunk egy halom ingyenélő, ügyeskedő gengszter réteget. Hát ebben az országban az a csoda, hogy még ennyi adófizető van egyáltalán. A "hála" pedig nem gazdasági terminológia.

2014. okt. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
Senki nem érti ezt kérdést, mert csak a politikáról pofáztok, pedig rohadtul nem ez volt a kérdés...
2014. okt. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

25-ös:

Értem én, (meg mindenki érti sztem) hogy itt érzelmi oldalról akarja a kérdező megfogni a szerinte hálátlan állampolgárokat, csak sajna érzelmekből NEM LEHET MEGÉLNI!

Na, kapiskálod?

2014. okt. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Úgy is lehetne válaszolni, hogy azért nem szeretik az emberek hazájukat, mert itt nem alakult ki az a társadalmi kiegyensúlyozottság, elégedettség és anyagi jólét, ami például Európa régóta demokratikus országaiban mindennapos. Pedig dolgoztunk érte.
2014. okt. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Amiket felsoroltál, azokra persze, hogy büszke az ember, de a mindennapokra ennek semmi kihatása, attól még a mai hangulatban sajnos rosszul érzi itt magát a legtöbb ember.
2014. okt. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Én Magyarorszagban a természeti adottsagokat szeretem. Kiegyensúlyozott az éghajlat és nincs tektonikus aktivitas,tornadó valamint mindenfele veszélyes allat es rovar. Jó a termőföld,rengeteg vizünk van,kap vagyunk Azsia es Europa közt.


Akar meg jól is élhetnénk..

2014. okt. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!