Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy kedves ismerősömnek, aki...

Egy kedves ismerősömnek, aki irodalom tanárnő szeretnék egy könyvet venni ajándékba. Tudnátok ötleteket adni?

Figyelt kérdés

Mi az aminek igazán örülne és valószínűleg nincs is meg neki (szóval nem átlagos dolog,ami mindenkinek a polcán ott van),újdonságok.

(verseskötet,regény,díszkötetben...bármi)



2014. nov. 21. 12:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Egy valamire való tanár már főiskoláskorában olvasta Shakespeare* összes művét. Ha esetleg angolul is tud, akkor eredeti nyelven, mint ahogyan a tesom is olvasta főiskolás korában.

Sajna nem tudok tanácsot adni, főleg nem olyat ami a szakmájához tartozó téma.

Én ne szeretnék olyat kapni ami a munkámmal kapcsolatos.!


A munkához: mindenki maga tudja azt hogy a munkámhoz a képzéshez mire van szüksége.

2014. nov. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Bármit is veszel neki, legyen különleges, és ne azok a klasszikusok, mint az Egri csillagok ,mert nyilván ismeri, és szerintem csak porfogónak lenne alkalmas a polcon.
2014. nov. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Igen,köszönöm.:D

Írtam is hogy nem átlagos dologra gondoltam.

2014. nov. 26. 14:27
 14/17 A kérdező kommentje:

kedves bakzso, esetleg nincs ötleted?

azt hiszem te megértetted mit szeretnék :D

2014. nov. 26. 15:12
 15/17 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező!


Feltettem a kérdésedet, mivel a én válaszaim számodra nem voltak kielégítőek, igazán sajnálom.

Olyan személyt szólítottam meg, aki nagyon járatos az irodalomban, sokoldalú, nagyon művelt nő, a neve Julianna.

Tessék , itt van a link, amennyiben tudtunk segíteni Neked,

részünkről az öröm.


http://www.gyakorikerdesek.hu/unnepek__ajandekozas__6326617-..


Üdv, és minden jót, járj sikerrel.!


A saját kis hozzászólásom.

Mint írtam, én is könyvet szerettem volna vásárolni karácsonyi ajándéknak, megkérdeztem a hozzátartózóját, azt a választ kaptam, nem érdemes könyvet venni, mert bármelyik könyv, bárki számára elérhető az Interneten, és letölthető. / persze ha a Te ismerősödnek nincsen az otthonában Internet hozzáférése, akkor jó helyzetben vagy, a könyvvel kapcsolatban./

Most én is törhetem a fejem, vajon minek örülne a kedves rokonom?

2014. nov. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Julianna linkje mutatott rá, és rögtön eszembe jutottak a Zola regények amiket én is olvastam. Mind mind nagyon jó.


[link]

2014. nov. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a fáradozásod!
2014. nov. 29. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!