Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Így néz ki, egy több diplomás,...

Így néz ki, egy több diplomás, négy nyelvet beszélő ember írásképe?

Figyelt kérdés
[link]
2014. dec. 20. 10:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Miért ne, föként ha csak privát ír kézzel, minden mást a gépen intéz.
2014. dec. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
96%

Szerintem ez csak szarrágás, mert az bele akarnak kötni mindenbe. Ezzel az írásképpel nincsen semmi gond, aki meg többdiplomás és négy nyelvet beszél, valószínű többet ír géppel, mint kézzel.

Nemtudom kié az írás, direkt nem néztem meg, mielőtt még jönnének a biztos védeni akarom őt kommentek. Gyanítom hogy valami politikai dolog lehet, mert mégis mi másért kötnénk bele valakinek az írásképébe....ekkora hülyeséget. Azt nem akarjátok megnézni, hogy a seggét milyen irányba törli ki reggel és esetleg abba is belekötni?

2014. dec. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Attól kezdve, hogy többet ültem a gép előtt, és akár levelezős programot, akár más egyéb programot használtam napi 8-10 órában... szóval szinte leszoktam a kézírásról... én magam is észre-vettem, hogy kézzel már gyakorlatilag a nevemet is alig-alig tudom leírni.


A feltett linken az állandó lehúzogatás, belejavítás, hasonlók is azt mutatják, hogy leginkább géppel ír az illető, ott ugyanis egyszerű, könnyű a javítás, csak ott nem marad nyoma!!!

2014. dec. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mint az ábra mutatja, így is.
2014. dec. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#3

Én is többnyire géppel írok - ahogy ma már mindenki. Ha kézzel kell leírni valamit, akkor vagy megírom előtte gépen, vagy kigondolom, hogy pontosan mit akarok írni (ilyen terjedelmű szöveget azért észben lehet tartani), és akkor nem úgy fog kinézni az irományom, mintha odaszarták volna :D

Vendégkönyvbe ez iszonyat gáz, akár a "royal princess" írta, akár nem.

2014. dec. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Jaaa, hogy Orbán Ráhel, azt nem figyeltem. Akkor fúúúúj, rettenetes....:) Nem, csak viccelek, így írt és akkor mi van. Az orvosok macskakaparása már legendás, de az a lényeg mit írnak, nem az hogy hogyan. Ezek is kedves szavak, miért nem arra figyelsz inkább.
2014. dec. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Az írásképnek baromira semmi köze a végzettséghez. Nézd meg egy orvos hogy ír.
2014. dec. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Attól, hogy te sokkal szebben írsz, sőt, még a rondírást is ismered, nem biztos, hogy van akkora tudásod, mint ez írás tulajdonosáé...
2014. dec. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem értek a grafológiához, nem tudom ki írta(mi van, ha kamu?), de, ha azt nézzük, hogy rendezetlenek a sorok, összevisszaság(trehányság) van benne, akkor valószínű, hogy az élete is ilyen. Diplomát lehet venni is, magyarországon direkt cél a marhatenyésztés, oktatáson keresztül. Pl.: https://www.youtube.com/watch?v=DSSYmadknQU
2014. dec. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én kézírásom ennél sokkal ocsmányabb, pedig én is diplomás vagyok, és 5 idegen nyelven beszélek társalgási szinten. Manapság mindent géppel kell megírni, könnyen elszokik az ember a kézzel való írástól. Viszont az elég nagy szégyen, ha egy diplomás ember nem tud helyesen írni és központozni a saját anyanyelvén.
2014. dec. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!