Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan létezik az, hogy aki...

Hogyan létezik az, hogy aki normális, használható válaszokat ad, azt csak kb.40-50%-ra értékelik?

Figyelt kérdés

Az előbb feltettem egy kérdést, kaptam 5 választ.


Egy ember adott normális, kulturált választ!

akinek alig 50%-os értékelése van...


meg volt 4 bunkó, akik állítólag 70-85%-ban adnak hasznos választ


Ezek az utóbbiak hogyan szereznek ennyi százalékot?

milyen kategóriában tudnak normális válaszokat adni?!



2015. jan. 2. 07:59
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Egyszerű:

van már ez a skyp, amivel könnyű egymással kapcsolatot tartani. Sorra veszik a feltett kérdéseket, valami hülye választ írnak oda, a többit pedig mind-mind lefelé szavazzák. Így mennek sorba egy-egy témakörön belül, ezáltal a saját válaszuk lesz a 100 %-os, az összes többi a minimális, alig-alig jó válasz... a számítógépes rendszer pedig még ráadásul a "helyes értékelésért" járó pontokat is nekik adja, hiszen az ő értékelésük van többségben!!!


Érted? Jót szórakoznak, jó buli ez így... nekik!!! Ezért fölösleges nézni, hogy akinek szerinted jó és elfogadható a válasza, annak mennyi a %-a!!!

2015. jan. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

első!

látod, lebuktattad őket, ők meg összefogtak ellened! :-)

48% :-)

2015. jan. 2. 08:40
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan ti is összebeszéltetek....


Amúgy néha a legnagyobb troll is tud hasznos választ adni, de ha másnak nem tetszik benne, akár egy betű, képes leértékelni indok nélkül.


Naés?

[link]

2015. jan. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Engem már nem zavar!

Egyik témakörben hosszabb időn keresztül voltam ilyen-fajta megkülönböztetés elszenvedője. Még ma is előfordul, hogy ott kiszúrják a válaszomat, és rögtön "beindul a gépezet". De most már csak nevetek rajtuk!! Nem kell velük foglalkozni!

2015. jan. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet az oka, hogy az ide járók többsége gyerek, és a hasznos válaszok nem érdeklik vagy nem is értik, ilyenkor lepontozzák. A troll válaszokon viszont jót röhögnek (ld. Beavis és Butt-head), és felpontozzák.
2015. jan. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hmm, itt most a 100% az mit jelent (:


Eszembe jutott egy tolsztoji idézet, ami nagyjából így szól :

Az emberek azért nem szeretik megismerni az igazságot, mert az megöli a bennük élő illúziójukat. (és ez által kevesebbnek érzik magukat)

2015. jan. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A 100% azt jelenti, hogy a trollok a kérdésre rá sem kattintanak, mert nem látnak benne poén lehetőséget, és kínos is nekik a kérdés.


Amúgy az idézet nagyon igaz. :)

2015. jan. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sokszor a hasznos, igazán megmondós válaszok provokatívak, sokak szemében ellenszenvet keltenek. Akik hasznos válaszokat adnak, nem feltétlenül finomkodnak. Nem mindig objektív kérdésekre válaszolnak, így áldozatául esnek az érzelmi alapú szavazásnak. Itt a szavazás ugyanis nem kimondottan hasznos/nem hasznos, hanem inkább tetszik/nem tetszik alapon megy.
2015. jan. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A legjobb sztorim ezzel a lepontozósdival az volt, amikor a kérdés: Te hogyan főzöd ezt+azt???

Mindenki írta, hogy ő hogyan csinálja, én is a magamét, erre az enyémet lepontozták!!!!

Miért??? Ezzel azt akarták mondani, hogy hazudok, és a valóságban nem is úgy főzöm, mint ahogy leírtam????

Vagy csak ez a: pontozzuk le, mert ennek a válaszolónak minden válaszát lepontozzuk!!!!

Szóval sokszor saját magukat teszik nevetségessé!!!!

2015. jan. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!